Zväčšenie penisu – 12 ODPOVEDÍ DOKTOROV na najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky o zväčšení penisu

Muži sa veľmi často obracajú na doktorov s otázkou: Ako zväčšiť penis? A je to vôbec možné?

1.  Je možné zväčšiť penis? Áno, ide to. Ľudské telo je veľmi zvláštna vec a málokto vie, ako naozaj funguje. Rastové telieska má každý muž v penise po celý život a ak sa nájde niečo, čo ich aktivuje, tak penis začne rásť.

2.  Môže mi penis narásť aj keď mám po päťdesiatke? Nevidíme dôvod, prečo nie! Zväčšenie penisu nie je vekovo obmedzené. Keď zvolíte správnu a overenú cestu na zväčšenie penisu, tak dosiahnete zväčšenie penisu.

3.  Aký veľký je priemerný penis? V pokojnom stave 7-10 cm, v stoporenom 12-16 cm.

4. Aký dlhý je najväčší penis na svete? Rekord má muž menom Jonah Falcon, jeho stoporený penis meria 34,29 cm.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax lekáreň
5.  Aká je priemerná hrúbka penisu? V pokoji je to 9-10cm, stoporený penis má priemer približne 12 cm.

6.  O koľko sa môže penis zväčšiť? Počuli sme o prípade, kedy to bolo až o 7 cm.

7.  Ako správne merať penis? Keď je tvrdý, od koreňa až po žaluď. Pozor na izbovú teplotu.

8.  Fungujú prírodné afrodiziaká na zväčšenie penisu? Obvykle nie, nemýľte si to. Prírodné afrodiziaká podporujú chuť na sex.

12 odpovedi o penise

9.  Fungujú na zväčšenie penisu Kegelové cviky? Malé zväčšenie nie je nemožné, no Kegelové cviky sú pre mužov primárne určené na posilnenie panvového dna a zlepšenie erekcie.

10.  Fungujú na zväčšenie penisu vákuové pumpy? Niektorí vravia, že áno, iní že nie. My sa vyjadríme k tomuto neutrálne – je to na Vašej zodpovednosti. Avšak, ide o priamy fyzický zásah do tela a neschvaľujeme to. Sú aj bezpečnejšie cesty na zväčšenie penisu.

11.  Fungujú na zväčšenie penisu výživové doplnky? Väčšina mužov, ktorí vyskúšali výživové doplnky, Vám povedia že áno. Výživové doplnky sú pravdepodobne najbezpečnejšou voľbou na zväčšenie penisu – nevyvolávajú vedľajšie účinky, dajú sa kúpiť bez predpisu a obsahujú prírodné ingrediencie.

12.  Je potrebná zmena životosprávy? Toto je veľmi dobrá otázka. No, je vhodné upraviť jedálniček – odstrániť mastné, pálivé, ťažké jedlá. Zároveň je vhodné zintenzívniť prísun vitamínov – t.j konzumovať viacej ovocia, zeleniny a hlavne rýb. Obmedziť, resp. absolútne vylúčiť by ste mali alkohol a cigarety. Možno preto nefungujú výživové doplnky u každého. Viete, môžete užívať akokoľvek účinný prípravok na zväčšenie penisu a nemusí fungovať, ak budete žiť nezdravo. Je to podobné akoby ste očakávali, že si zápal pľúc vyliečite behaním po ulici. Každá liečba potrebuje aj Vašu plnú podporu.

Toto bolo 12 najčastejších otázok o zväčšení penisu, s ktorými sa obracajú muži na svojich lekárov. Dúfame, že sme Vám pomohli.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

5/5 - (7 votes)

Leave a Reply