Ako zväčšiť penis? Najväčšie klamstvá a overené cviky a tipy pre mužov!!!

Ako zväčšiť penis tipy pre mužov

So zväčšením penisu sa spája mnoho mýtov a povedačiek. Niektorí muži dokonca veria, že to nejde. V dnešnom exkluzívnom článku vyvraciame mýty a vravíme fakty o zväčšení penisu.

Zväčšenie penisu NIE JE MOŽNÉ – MÝTUS 

MýtusPenis je možné zväčšiť. Počas dospievania penis rastie do dĺžky aj do hrúbky vďaka rastovým centrám. Po prechode do ďalšej životnej fázy – do dospelosti – je rast penisu ukončený, pretože vyhasína potrebná stimulácia. V prípade, ak má muž dostatok prospešných látok, môže penis začať opäť rásť.    

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kúpiť Vimax

Penis môže narásť aj po päťdesiatke – FAKTFakt

Rast penisu nie je obmedzený vekom. Ak si zvolíte správnu cestu na zväčšenie penisu, je to možné v každom veku.

Výživové doplnky zväčšujú penis – FAKT

FaktVýživové doplnky môžu zväčšiť penis. Nie všetky, ale niektoré luxusné. Výživové doplnky sú zložené z prírodných extraktov, minerálov a vitamínov, takže sa nemusíte báť žiadnej hnusnej a škodlivej chémie. Výživové doplnky telo nezaťažujú, skôr mu pomáhajú tým, že ho obohacujú a prírodné látky. Výživové doplnky majú ešte dve výhody, ktoré by sme Vám mali spomenúť: 1, nepotrebujete na ne predpis od lekára, 2, dajú sa kúpiť nielen v lekárni, ale aj na internete, čo je diskrétnejšia forma nákupu.

Tipy pre mužov pre väčší penis

 

Kegelové cviky nefungujú – MÝTUS 

MýtusTvorcom tejto techniky je doktor Arnold Kegel. V roku 1948 zostavil metódy na uvoľnenie pohlavných orgánov. Môžu ich cvičiť muži aj ženy, u mužov ide o cviky na posilnenie panvového dna. Pri týchto cvikoch je potrebné byť fyzicky zdravý. Pomáhajú pri inkontinencii, zlepšujú erekciu. Sekundárnym účinkom je zväčšenie penisu, v porovnaní s výživovými doplnkami je to však naozaj nepatrné zväčšenie. Avšak, lepšie ako vákuové pumpy, pretože po cvičení Kegelových cvikov zmenu (hoci len malú)  postrehne takmer každý muž.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Vákuové pumpy predlžujú penis – MÝTUS

Mýtus

K vákuovým pumpám sa staviame veľmi skepticky. Na internete môžete nájsť mnoho recenzií, avšak iba malé percento mužov potvrdí, že skutočne fungujú, tak ako uvádzajú. Na ich výsledky sa čaká dlho, veľmi dlho. Je preto otázkou, či tí muži, ktorí sú nespokojní, čakali krátko alebo to naozaj nefunguje na každého muža rovnako.

Dúfame, že sme Vám pomohli ujasniť si, čo funguje a čo nie na zväčšenie penisu.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

5/5 - (3 votes)

Leave a Reply