Aphrodisia – recenzie, diskusie, cena, forum, skúsenosti

 

Aphrodisia

Aphrodisia je prírodné afrodiziakum, radí sa do kategórie výživových doplnkov pre mužov. Pôsobí na prekrvenie hlavne v genitálnej oblasti – erektilné tkaniva a povzbudzuje tak erekciu a zvyšuje libido. Na prípravok nie je potrebné mať predpis

Účinky

  • napomáha pri poruchách erekcie a sexuálnej vzrušivosti mužov
  • prispieva ku kvalitnejšej a dlhšej erekcii
  • podporuje chuť na sex a sexuálnu výkonnosť
  • pozitívne vplýva na plodnosť a kvalitu spermií
  • zintenzívňuje sexuálne zážitky

Zloženie

Extrakt Ginko Biloba – Ginko Biloba je „zázračná“ multifunkčná rastlina, ktorá sa zvykne používať už od nepamäti na riešenie mnohých zdravotných problémov. Medzi jej najznámejšie účinky  patrí zlepšenie cirkulácie krvi. Tak sa dostáva krv tam, kde ju telo v danej chvíli najviac potrebuje.

Tribullus Terrestis – je účinná látka, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu u mužov znamená väčšia výkonnosť a vytrvalosť vo fyzických aktivitách. Okrem využitia vo výživových doplnkoch na podporu erekcie zvykne byť využívaná aj medzi profesionálnymi športovcami – podporuje rast svalov.

Šafrán – pôsobí priaznivo na podporu potencie a libida, podobne ako aminokyseliny sa podieľa na zvýšení prekrvenia penisu a zlepšuje erekciu.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kúpiť Vimax
Selén -zabraňuje svalovým kŕčom a podporuje spermatogenézu, zabezpečuje optimálne fungovanie imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Zinok – podporuje tvorbu testosterónu Vyššia hladina testosterónu vám zabezpečí vyššiu fyzickú zdatnosť a vytrvalosť a zvýrazní typické mužské rysy.

Aminokyselina L- Arginín – sú výrazným katalyzátorom prekrvenia ciev,  v tomto prípade ide hlavne o prekrvenie pohlavných orgánov, ktoré je dôležité pre kvalitnú erekciu. Okrem toho sa podieľa aj na znížení krvného tlaku, dodáva telesnú energiu.

Sibírsky ženšen – je využívaný v liečiteľstve už celé stáročia. Je známy kvôli svojim silným účinkom v procese regenerácie, pôsobí aj ako afrodiziakum.

Aj napriek prírodnému zloženiu však netreba prekročiť dennú odporúčanú dávku a netreba pripomínať, že ako u všetkých prípravkov na podporu erekcie, aj ArginMax môžu užívať len dospelé osoby.

UžívanieAphrodisia krém

Výrobca ponúka dve formy: tabletky a krém.

Krém sa tradične nanáša a dôkladne roztrie na požadované miesto. Afrodiziakum vo forme tabletiek  je vhodné užívať dlhodobo 2x denne. Výrobca uvádza aj alternatívu pre dosiahnutie rýchleho zlepšenia – užiť dve tabletky 1-2 hodiny pred pohlavným stykom. Avšak pri dlhodobom užívaní by malo afrodiziakum fungovať silnejšie a efektívnejšie ako pri jednorazových použitiach.

Krém je vhodné používať v kombinácii s tabletkami, naopak to však nie je potrebné.

Nákup

Afrodiziakum Aphrodisia je možné zakúpiť online, cenovo sa pohybuje okolo 21 eur za 60 tabletiek, 50 ml krém je možné nájsť aj za 12 eur. V online obchodoch, v ktorých sme overovali dostupnosť a ceny afrodiziaka vo forme tabletiek, však uvádzali pomerne dlhú expedičnú dobu – 5 až 7 dní. Na internete sa dajú nájsť aj zvýhodnené balíčky, ktoré obsahujú jedno balenie Aphrodisie pre muža a jedno balenie Aphrodisie pre ženu. Z osobných intímnych problémov sa tak môže stať vzrušujúca partnerská cesta za lepším sexuálnym životom.

Hodnotenie: 3/5

Hlavné výhody:

  • prírodné afrodiziakum
  • voľba krém – tabletky

Hlavné nevýhody:

  • dlhšia expedičná doba, kupovať ho v lekárni môže byť nepríjemné,
  • vhodný na zvýšenie chuti na sex viac ako na zlepšenie erekcie (podľa mnohých názorov zákazníkov),
  • nemá dlhodobé účinky.
POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

Afrodiziakum je pre dlhodobé používanie mierne neefektívne – aj po finančnej stránke, ale hlavne preto, že žiadaný účinok má iba krátku dobu. K negatívne hodnoteným znakom tohto preparátu patrí aj jeho dlhšia expedičná doba, ktorú popisujú užívatelia ako nepríjemnú, až odrádzajúcu skúsenosť. Pre „jednorazovky“ je Aphrodisia priaznivou voľbou a jej efekt nesklame.  Nespornou výhodou je aj to, že prípravok je určený pre mužov i pre ženy, rovnako aj možnosť finančne efektívne väčšie balenia.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply