ArginMax – recenzie a skúsenosti

ArginMax

Arginmax je výživový doplnok pre mužov, zložený výlučne z prírodných látok a aminokyselín. Keďže sa radí medzi výživové doplnky, na jeho kúpu nie je potrebný žiadny predpis od lekára. ArginMax slúži na zlepšenie potencie, podporu erekcie, napomáha zlepšeniu plodnosti muža, reguluje jeho hormonálnu hladinu – zvyšuje tvorbu testosterónu a zlepšuje tak reprodukčné funkcie muža. Toho, čo tento preparát sľubuje, nie je naozaj málo, poďme sa preto pozrieť na to, ako funguje.

Zloženie

ArginMax je zložený z vitamínov, aminokyselín a bylinných extraktov. Prírodné zloženie  ArginMaxu je prírodné a navrhnuté tak, aby užívatelia nepociťovali nijaké vedľajšie účinky. Bližšie si opíšeme tie najhlavnejšie účinné látky.

Popis účinných látok:

extrakt Ginko Biloba – Ginko Biloba je „zázračná“ multifunkčná liečivá rastlina, ktorá sa zvykne používať už od nepamäti na riešenie mnohých zdravotných problémov. Medzi jej najznámejšie účinky  patrí stimulačný účinok a zlepšenie cirkulácie krvi. Tak sa dostáva krv tam, kde ju telo v danej chvíli najviac potrebuje.

Tribullus Terrestis – je účinná látka, ktorá zvyšuje hladinu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu u mužov znamená väčšia výkonnosť a vytrvalosť vo fyzických aktivitách. Okrem využitia vo výživových doplnkoch na podporu erekcie zvykne byť využívaná aj medzi profesionálnymi športovcami – podporuje rast svalov.

Šafrán – pôsobí priaznivo na podporu potencie a libida, podobne ako aminokyseliny sa podieľa na zvýšení prekrvenia penisu a zlepšuje erekciu.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax Pills na predaj
Selén – zabraňuje svalovým kŕčom a podporuje spermatogenézu, zabezpečuje optimálne fungovanie imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Zinok – podporuje tvorbu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vám zabezpečí vyššiu fyzickú zdatnosť a vytrvalosť a zvýrazní typické mužské črty.

Aminokyseliny L- Arginín, L-Citrullin – sú výrazným katalyzátorom prekrvenia ciev,  v tomto prípade ide hlavne o prekrvenie penisu, ktoré je dôležité pre kvalitnú erekciu.

Prípravok je naozaj zložený výlučne z prírodných látok. Aj napriek prírodnému zloženiu však netreba prekročiť dennú odporúčanú dávku a netreba pripomínať, že ako u všetkých prípravkov na podporu erekcie, aj ArginMax môžu užívať len dospelé osoby. Na jehio užívanie nie je potrebný žiadny lekársky predpis.

Užívanie a účinky ArginMaxu

Užívanie ArginMaxu je špecifické vďaka svojmu dvojfázovému systému:

 • prvé dva týždne je potrebné užívať tri tabletky denne,
 • po prvých dvoch týždňoch sa užívajú dve tabletky denne.

Výrobca udáva nasledovné účinky:

 • dlhodobé zlepšenie erekcie,
 • prekrvenie pohlavných orgánov,
 • podporuje dosiahnutie sexuálnej túžby a vzrušenia,
 • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom,
 • zlepšuje kvalitu spermií,
 • zlepšenie fyzickej a sexuálnej výkonnosti.

Účinky ArginMaxu sa nedostavia okamžite. Podľa hodnotení užívateľov na diskusných fórach sa prvé účinky začali dostavovať po približne dvoch týždňoch – na konci prvej fázy užívania tabletiek.

Ohlasy zákazníkov

Zákazníci, ktorí užívali ArginMax, sa na internete o tomto prípravku vyjadrujú pozitívne. Vedia, že ArginMax je výživový doplnok, ktorý nezaručuje instantné účinky, a ani ich nečakajú. Svojim pravidelným a svedomitým užívaním ArginMaxu sa prepracovali ku sľubovaným efektom – ku kvalitnejšiemu sexuálnemu životu, lepšej erekcii a chvália aj jeho prínos v oblasti celkovej fyzickej aj psychickej energie, cítia sa svieži, vitálni, v dobrej telesnej aj duševnej kondícii.

 

Nákup ArginMaxu

ArginMax sa dá zakúpiť online, z bezpečia domova, alebo aj priamo v lekárni. Výživový doplnok ArginMax nie je viazaný na lekársky predpis. ArginMax je dostupný aj vo variante pre ženy a má u nich podobné účinky ako u mužov – prekrvuje pohlavné orgány a zvyšuje ich libido.

V súčasnosti sa cenovo pohybuje okolo 36,50 eur  za 90 tabletiek.

ArginMaxHodnotenie: 2/5

Hlavné výhody:

 • prírodný prípravok,
 • výhodný je aj cenovo,
 • je určený pre mužov aj pre ženy,
 • účinky sú dlhodobé,
 • dodáva fyzickú energiu.

Hlavné nevýhody:

 • na účinok si treba počkať,
 • je potrebné brať ho dlhodobejšie.

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax – najlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

ArginMax patrí vďaka svojmu prírodnému zloženiu ku klasickým výživovým doplnkom, svojim zložením sa takmer neodlišuje od podobných prípravkov a Vaše telo môže naštartovať. Jeho zloženie dosiahlo potrebnú certifikáciu a zodpovedá štandardom výživového doplnku.

K dôležitým zásadám jeho užívania patrí aj to, aby ste prípravok skladovali mimo slnečných lúčov, v chlade a tme.

Ak nemáte závažné zdravotné problémy a chcete riešiť zlepšenie svojho sexuálneho života, ArginMax je jednou z veľmi vhodných možností. Pre začiatok je vždy vhodnejšie užívať vitamíny a výživové doplnky a lákať lieky na predpis od doktora nasilu nemusí byť vhodné. Výživový doplnok často funguje ako akési nakopnutie, reštartovanie Vášho sexuálneho života. Ak však máte závažné zdravotné problémy, navštívte radšej svojho lekára, aby Vám predpísal potrebné lieky. Rovnako aj prípadnú kombináciu tohto prípravku s liekmi, ktoré užívate, konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Medzi konkurenciou podobných prípravkov sa ArginMax zaraďuje medzi cenovo veľmi dostupné preparáty, čo pozitívne hodnotia na internete mnohí jeho užívatelia.

Užívatelia ArginMax hodnotia prevažne kladne aj z hľadiska jeho účinkov, pokiaľ ho brali pravidelne a poctivo, tak sa u nich očakávaný efekt v sexuálnej oblasti naozaj dostavil.

Pravdaže, nájdu sa aj negatívne recenzie, ktoré sú však podľa nášho názoru predovšetkým dielom „konkurenčných spamerov“ – nakoľko často v rámci negatívneho hodnotenia prípravku následne ihneď obsahujú linky „kde sa dá zaručene kúpiť viagra“. No odpovedzte si sami – naleteli by ste im?

Užívatelia si pochvaľovali aj skutočnosť, že prípravok pôsobí pre obe pohlavia, má varianty pre mužov i pre ženy. Užívateliek sa vyjadrilo na internete pomenej, ale vyjadrovali pozitívny ohlas na pravidelne užívaný preparát – niektoré ani neočakávali taký priaznivý účinok, aký u seba pozorovali, boli príjemne prekvapené. Popisovali oveľa intenzívnejšie prežívanie vzrušenia v oblasti pohlavných orgánov, ich mohutnejšie prekrvenie a intenzitu aj zvýšenú frekvenciu chuti na sex.

5/5 - (2 votes)

Leave a Reply