Clavin – dávkovanie, cena v lekárni, recenzie doplnku výživy

Clavin

Čo je to Clavin?

Clavin je jedným z výrobkov na liečbu problémov s erekciou – či už pri občasných problémoch, pri nespokojnosti s kvalitou erekcie alebo v prípadoch, keď si chcete skvalitniť a zintenzívniť sexuálny život. Prípravok Clavin je má prírodné zloženie a je kategorizovaný ako doplnok výživy, čiže je dostupný bez lekárskeho predpisu. Výrobca zaručuje jeho expresné účinky pri dodržaní odporúčaného užitia a nevyžaduje dlhodobé, pravidelné užívanie.

Zloženie Clavinu

Prírodné zloženie Clavinu je prírodné a navrhnuté tak, aby užívatelia nepociťovali vedľajšie účinky. Aj napriek prírodnému zloženiu však netreba prekročiť odporúčanú dávku a mali by ho brať iba dospelé osoby.

Popis účinných látok:

L- Arginín, L-Citrullin – aminokyseliny sa výrazne podieľajú na prekrvení ciev, hlavne na prekrvení penisu. Prekrvenie penisu je dôležité pre kvalitnú erekciu.

Selén -zabraňuje svalovým kŕčom a podporuje tvorbu spermií, chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Zinok – podporuje tvorbu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vám zabezpečí vyššiu fyzickú zdatnosť a vytrvalosť, nesmieme zabudnúť ani zväčšenie mužnosti – zvýraznenie typických mužských rysov.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Predaj Vimax Pills 

Tribullus Terrestis – zvyšuje hladinu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu = väčšia výkonnosť a vytrvalosť. Pre tento účinok je vyhľadávaná nielen mužmi, ktorí hľadajú niečo na podporu erekcie, ale aj medzi profesionálnymi športovcami, podporuje rast svalov.

Šafrán – pôsobí priaznivo na podporu potencie a libida, zvyšuje prekrvenie penisu a zlepšuje erekciu.

Varianty Clavinu

Clavin OriginalVýrobca ponúka dve varianty: Clavin ORIGINAL a Clavin PLATINUM. Možno že ste sa dopočuli aj o variantách ULTRA alebo STRONG, no tie už nie sú v predaji, ORIGINAL a PLATINUM na ne nadväzujú. Rozdiel medzi prípravkami je hlavne vo veľkosti balenia.

Každá z variant je dostupná vo väčšom aj v menšom balení.

Clavin ORIGINAL – menšie balenie obsahuje 12 tabliet (8+4 zdarma), vo väčšom je ich 28 (20+8)

Clavin PLATINUM – zaručuje akýsi „pohotovostný režim“ pre erekciu, časovo ohraničený 12 hodinami. Na rozdiel od Clavinu ORIGINAL, tento obsahuje aj zzmes látok Stimulin, ktorá ovplyvňuje prekrvenie penisu, zvýšenie libida a celkovo aj sexuálneho zážitku. Menšie balenie obsahuje 8 tabletiek, vo väčšom je 20 piluliek.

Je dôležité spomenúť aj dávkovanie Clavinu, ktoré je mierne neštandardné. Je potrebné užiť 4 tabletky  1-4 hodiny pred pohlavným stykom.

Kde sa dá kúpiť?

Clavin môžete zakúpiť takmer v každej lekárni. Avšak, dajte si pozor, ceny sa v jednotlivých lekárňach môžu výrazne líšiť. Zakúpiť sa dá aj online.

Hodnotenie: 1/5

Hlavné výhody:

  • rýchlosť efektu, navyše pri verzii PLATINUM efekt pretrváva 12 hodín
  • nie je nutné dlhodobé a pravidelné užívanie
  • dostupnosť lekárňach

Hlavné nevýhody:

  • pomer množstva a ceny nie je tou najšťastnejšou voľbou, inak povedané: veľa peňazí za málo muziky
POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

Clavin nemožno úplne odpísať – avšak popri narastajúcej konkurencii pomaly začína zaostávať. Clavin sľubuje expresné výsledky, ktoré sa podľa slov užívateľov vo viacerých prípadoch nedostavili a užívatelia boli nespokojní. Na druhej strane, tí užívatelia, ktorí ho užili a zažili sľubovaný efekt Clavinu, nedajú na prípravok dopustiť a sú ochotní ho užívať aj napriek vyššej cene.

Ak máte problémy s erekciou, navštívte svojho urológa. Ten Vám predpíše lieky, ktoré budú zaručene fungovať. Ak nemôžete užívať lieky na predpis (z rôznych zdravotných dôvodov), chcete vyriešiť svoj problém a pritom neskrachovať, skúste sa poobzerať po lacnejších alternatívach, na trhu je ich celkom dosť, celkom obľúbený v diskusných fórach bol napr. Zerex.

5/5 - (2 votes)

Leave a Reply