Tablety versus sprej na odstránenie predčasnej ejakulácii: čo je lepšie?

Predčasná ejakulácia liečba tabletky sprej

Predčasná ejakulácia nastane, keď muž ejakuluje pri pohlavnom styku skôr, ako by on alebo jeho partner bol rád. Predčasná ejakulácia je bežný sexuálny problém. Približne  1 z 3 ľudí tvrdí, že tento problém zažili v určitej dobe.

Na trhu je dostupných viacero možností ako bojovať proti predčasnej ejakulácii. Tablety, ktoré zvyšujú hladinu serotonínu v mozgu ( liečivá zo skupiny antidepresív SSRIs) a tým spomaľujú ejakuláciu boli úspešne použité pri liečbe predčasnej ejakulácii. Spomalenie ejakulácie zvyčajne začína už v prvom týždni užívania tabliet.  Užívanie tabliet zvýši spomalenie ejakulátu o 6-20 krát viac ako pred liečbou. Muži často uvádzajú spokojnosť s liečbou pomocou liekov a mnoho z nich prestalo s liečbou už po roku užívania. Bylinné preparáty sú v liečbe predčasnej ejakulácie novinkou, mohli by však priniesť obrovské výsledky. Momentálne je tento spôsob liečby najpopulárnejšou voľbou medzi mužmi. Kombinácia bylinných preparátov proti predčasnej ejakulácii a precvičovanie cvikov z knihy Dr. Kaplanovej (metóda „začni a zastav”) môže pomôcť mužom predísť predčasnej ejakulácii v minimálne 90% prípadov.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Objednať Vimax Pills

Ak potrebujete niečo, čo okamžite zvýši sexuálnu výdrž a pomôže vám získať späť svoje sebavedomie v posteli, dobrý znecitlivujúci sprej môže byť efektívnou voľbou z niekoľkých dôvodov:

  • Pomôže vám vydržať dlhšie tým, že zníži fyzickú citlivosť pri sexe
  • Môžete si ho rýchlo a jednoducho aplikovať tesne pred tým, než začne sex
  • Niektoré môžu byť použité s alebo bez kondómu a nemali by sa preniesť na vášho partnera
  • Môžete dosiahnuť rovnaký efekt zakaždým

Predčasná ejakulácia

Ak hľadáte niečo, čo  má potenciál, aby okamžite urobilo veľký rozdiel vo vašom sexuálnom živote, znecitlivujúci sprej môže byť účinným dočasným riešením.

Zatiaľ čo znecitlivujúci sprej predstavuje len dočasný prístup k liečbe predčasnej ejakulácii, užívanie liekov a celková liečba dlhodobým riešením, ktoré odstráni príčinu tohto problému.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie kapsule na odstránenie predčasnej ejakulácie
Sexuálna dysfunkcia – predčasná ejakulácia sa dá ľahko a spoľahlivo vyriešiť prírodnými kapsulami. Odporúčame Vám výživové doplnky Vimax Pills a Ultra Potencia, oba si spoľahlivo poradia s predčasnou ejakuláciou.

Vimax Pills okrem toho zväčšuje penis a spevňuje erekciu. Zároveň púsobí účinne na tvorbu testosterónu a zvyšuje libido. Ultra Potencia je rýchly šprintér, ktorý v krátkom čase prinesie zlepšenie – nielen úľavu od predčasnej ejakulácie, ale aj zvýši libido a testosterón.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

5/5 - (1 vote)

Podobné príspevky

Leave a Reply