Aké sexuálne polohy a výživové doplnky Vám prinesú väčší penis?

Sexuálne polohy pre väčší penis

Sexuálne polohy – voľba polohy určuje, či budete sex hodnotiť ako zlý, dobrý alebo úplne super. Pri niektorých sexuálnych polohách ženy pociťujú každý centimeter Vášho penisu a preto je trápne, ak ho máte malý. Existujú aj sexuálne polohy, pri ktorých si žena veľkosť penisu nevšimne, pretože jej rozkoš úplne pohltí myseľ.

Sexuálna poloha Hady„Hady“  – muž si ľahne na chrbát a žena sa pomaly zosunie na penis a natiahne sa, aby ležala na celej dĺžke partnerovho tela. Uchopí mužove ruky a jemne ich položí na svoje telo. Obaja partneri sa držia za ruky, prsia ženy sa dotýkajú hrudníka muža, aj stehná majú navzájom prepletené – sú ako také hady. Veľké množstvo kontaktu s telom vyvoláva u oboch partnerov maximálne sexuálne vzrušenie a vyvoláva orgazmus. Muž žene stimuluje v tejto polohe klitoris. V tejto polohe nie je dôležité, ako hlboko muž vnikne do ženy.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax Pills cena

Sexuálna poloha Hojdačka

„Hojdačka“ – obaja partneri stoja oproti sebe. Žena objíme muža okolo krku. Muž ju zdvihne do výšky svojich bokov a s rukami jej vytvorí sedačku. Počas toho ako do nej vniká penisom, objíma žena jeho nohy svojimi.  Je to celkom akrobatické a náročné na silu, na uľahčenie môže muž ženu oprieť o stenu. Muž má pod kontrolou priebeh celého sexu, je len na ňom, ako hlboko vnikne. Čím viac sa obaja hojdajú, tým divokejší je priebeh.

 

Sexuálna poloha Slony„Slony“ – žena leží na bruchu, ruky má vedľa tela, mierne rozkročí nohy. Môže si pod seba položiť vankúš, aby bola vyššie. Muž si ľahne zozadu, do rovnakej polohy ako žena. Muž bude bedrami pohybovať krúživo, no nie hneď silno dorážať. U oboch to vyvolá orgazmus, oboch partnerov. Poloha je vhodná pre mužov, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou, lebo sa nedá praktizovať dlho, avšak kontakt je intenzívny a uspokojujúci.

Výživové doplnky na zväčšenie penisu

Bolo by nereálne očakávať, že sa tieto sexuálne polohy nezunujú Vám alebo Vašej sexuálnej partnerke. Ak ste niekedy uvažovali nad zväčšením penisu, je teraz vhodná doba začať s tým. Na zväčšenie penisu sa špecializujú niektoré luxusné výživové doplnky. Prírodné bylinné extraktyprírodné afrodiziaká sú zdravou možnosťou, ako si môžete prírodne zväčšiť penis.

Okrem zväčšenie penisu majú tieto výživové doplnky neraz aj iné pozitívne účinky – ako napr. zlepšenie erekcie, zvýšenie testosterónu alebo zvýšenie libida. Každý prípravok sa líši účinkami, preto je to potrebné naštudovať si ich účinky poriadne.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

4/5 - (8 votes)

Leave a Reply