Ejakulát – ako zvýšiť množstvo ejakulátu pri sexe???

Ejakulát ako zvýšiť množstvo pri sexe

Predtým než sa dostaneme k spôsobom ako zvýšiť množstvo ejakulátu pri sexe, poďme sa pozrieť na niekoľko faktov. Ejakulát alebo semeno je telesná tekutina bielosivej farby vylučovaná z pohlavných  žliaz samcov. Ejakulácia je teda vylúčenie semena z mužských pohlavných žliaz spravidla pri dosiahnutí orgazmu. Má dve fázy, a to prvú alebo stimuláciu , kedy sexuálne vzrušenie vedie k stoporeniu penisu. Stimulácia penisu je dôležitá pre dosiahnutie ejakulácie a orgazmu. Následne dochádza k uvoľneniu semena, ktoré obsahuje spermie. Toto nazývame emisia. Druhá fáza nastáva po dosiahnutí orgazmu. V tejto fáze muž nie je schopný dosiahnuť ďalšiu erekciu a potrebuje čas pred dosiahnutím ďalšej ejakulácie. Tento čas na zregenerovanie sa je individuálny. Ďalej objem ejakulátu je úmerný hladine testosterónu. Testosterón je mužský hormón ovplyvňujúci mužské telo.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kde kúpiť Vimax

Zvýšená sexuálna energia vedie k zvýšenej sexuálnej túžbe, ktorú vaša partnerka určite ocení. Počet spermíí rozhoduje o vašej schopnosti mať potomstvo. Nízky počet spermií spôsobuje neschopnosť splodiť potomka, hoci vaša partnerka je úplne zdravá. Zvýšenie sily a objemu ejakulátu vám nielen zvýši sebavedomie, ale hovorí aj o vašej reprodukčnej schopnosti. Možno budete prekvapení, ale ejakulát sa neskladá len zo semena. Semeno  je síce hlavnou zložkou, ale predstavuje len 5 percent. V skutočnosti ejakulát obsahuje viac  než 50 rôznych  zložiek ako napríklad:

  • Vitamín C
  • Dusík
  • Kyselinu mliečnu
  • Kyselinu močovú
  • Sodík
  • Draslík

Obsahuje tiež bielkoviny, ktoré majú antimikrobiálny účinok, čo vysvetľuje prečo semeno cítiť po chlóre.

 

Ejakulát

Zvýšenie množstva ejakulátu

Pri ejakulácii je dôležitý objem. Čím viac ejakulátu dokážete uvoľniť, tým si sex s partnerkou viete viac užiť. Tu je zopár  rád ako zvýšiť objem, resp. množstvo ejakulátu.

Zmena životného štýlu

Pite dostatok tekutín – Naše telo potrebuje vodu a pre ejakuláciu je voda rovnako dôležitá. Zvýšenie príjmu tekutín zvýši objem ejakulátu.

Nenoste tesnú bielizeň – Nosenie tesnej bielizne je nepohodlné, ale tiež vedie k poklesu objemu ejakulátu. Nosenie takéhoto spodného prádla zvyšuje teplotu a spermie nemajú šancu prežiť.Ejakulát zmena životného štýlu

Abstinujte – V priemere sa každú sekundu vytvorí 1.500  nových spermií. Jeden až dvojdňovou sexuálnou  abstinenciou si doplníte a znásobíte svoju armádu.

Praktizujte bezpečný sex – Pri nechránenom  sexe s rôznymi partnerkami hrozí nakazenie sa pohlavne prenosnou chorobou, čo môže viesť k neplodnosti

Vyvarujte sa stresu – Stres spôsobuje mnoho zdravotných problémov. Zvýšená hladina stresových hormónov negatívne ovplyvňuje tvorbu testosterónu, ktorý hrá hlavnú úlohu pri tvorbe spermií.

Výživové doplnky – Na trhu je množstvo doplnkov na zlepšenie sexuálneho života. Pomáhajú  nielen zlepšiť ejakuláciu, ale  ponúkajú aj iné benefity, ktoré rovnako ako muži, ocenia aj ženy.

Sila ejakulácie

Veľký objem ejakulátu je naozaj pôsobivý, ale pre niektorých mužov je dôležitá aj sila ejakulácie. Niektoré ženy majú radi, keď muž strieka ako gejzír. Muž, ktorý ejakuluje tak vo veľkom objeme ako aj do väčšej vzdialenosti sa považuje za zdravšieho, mladšieho a viac sexuálne atraktívnejšieho.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Doporučujeme produkt Semenax na zvýšenie množstva ejakulátu. Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Hoci vzdialenosť, do akej ste schopní ejakulovať je daná geneticky, neznamená to, že sa to nedá zlepšiť. Tu je niekoľko tipov:

Voda – Voda je všeobecným riešením. Množstvo tekutín neovplyvňuje len objem ejakulátu, jeho chuť, ale aj silu ejakulácie.

Kegelove cviky – Kegelove cviky sú určené najmä na posilnenie svalov panvového dna. Tieto cviky majú pozitívny vplyv aj na svaly, ktoré majú  na starosti ejakuláciu. Cvičenie spočíva v sťahovaní a uvoľňovaní svalov.

Výživové doplnky – Doplnky určené na zvýšenie objemu ejakulátu prispievajú aj k dosiahnutiu silnejšej ejakulácie, zvyšujú tiež sexuálnu energiu a libido.

Najlepšie tabletky na zvýšenie množstva ejakulátu:
Semenax – najlepšie prírodné tabletky na zvýšenie množstva semena, dlhodobý efekt, vyššia cena
Ultra Potencia – najexkluzívnejšie prírodné tabletky na rýchle zvýšenie potencie, okamžitý efekt, vyššia cena
Vimax Pills – najlepší produkt na zvýšenie ejakulácie, dlhodobý efekt, nižšia cena

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky na zlepšenie ejakulácie

Milí páni, toto sú produkty, ktoré Vám odporúčame na zlepšenie ejakuláciu:

Vimax Pills – spoľahlivý prípravok s dlhodobým účinkom na zlepšenie erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie. Pôsobí stimulačne na penis, ktorý sa zväčší.

Ultra Potencia – najrýchlejší prípravok na zlepšenie ejakulácie a zvýšenie testosterónu

4.8/5 - (9 votes)

Leave a Reply