Erexan – recenzie, diskusie, cena, forum, skúsenosti

Erexan

Erexan je prípravok ktorý je pokladaný za overenú náhradu Viagry. Erexan je prírodný prípravok, určený pre pánov na slabú erekciu a priaznivo vplývajú na celkovú potenciu. Prípravok je voľne dostupný, na jeho zakúpenie nepotrebujete lekársky predpis. V tejto recenzii sa bližšie zoznámite s jeho krátkym popisom a zložením, rôznymi variantmi a spomenieme aj recenzie zákazníkov, ktorí svoje skúsenosti s Erexanom zdieľali na internete.

Účinky

Výrobca kladie dôraz na silný účinok, ktorý sa dostaví už do niekoľkých minút po užití. Okrem toho pôsobia účinné látky:

 • zlepšenie erekcie
 • účinok za menej ako 60 minút
 • odstránenie predčasnej ejakulácie
 • zvýšenie chuti na sex
Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax na predaj

Zloženie

Erexan je prípravok, ktorý kombinuje viacero mimoriadne dôležitých aminokyselín v kombinácii s koncentrovanými rastlinnými výťažkami

Zloženie prípravku Erexan je naozaj pozoruhodné. Erexan nie je iba obyčajný prípravok, ktorý rieši problémy so slabou erekciou či výdržou. Obsahuje účinnú látku Sildenafil, ktorá mala pôvodne slúžiť na liečbu chorôb kardiovaskulárneho systému. Výskum jej účinkov však preukázal, že Sildenafil mimoriadne efektívne zlepšuje u pacientov – mužov aj ich erektilnú schopnosť. Stal sa preto dôležitým preparátom pre mužov, ktorí chcú zlepšiť svoju sexuálnu výkonnosť a potenciu.

Erexan obsahuje nasledovné účinné látky:

L- Arginín –základná aminokyselina v boji proti slabej erekcii. zlepšuje produkciu a kvalitu spermií ako aj mužsú potenciu.

L- Lyzín – ovplyvňuje tvorbu hormónov po sexuálnom akte, vyššia tvorba zabezpečuje rýchlešiu regeneráciu

L-Citrullin – zaisťuje stabilnú hladinu L-Arginínu v krvi

L- Ornytin -stimuluje vylučovanie testosterónu počas sexuálnej aktivity, čo zabezpečuje dlhšiu výdrž a eliminuje problémy s predčasnou ejakuláciou

koncentrovaný Tribullus Terrestis – stimulant podporujúcu tvorbu mužského hormómu testosterónu. Testosterón ovplyvňuje výkonnosť a vytrvalosť, v sexuálnej oblasti hlavne žiadostivosť a schopnosť mať erekciu. Tento koncentrovaný extrakt je vyhľadávaný aj medzi profesionálnymi športovcami, pretože podporuje rast svalov.

koncentrovaný extrakt rastliny Maca (Maka) – rastlina, ktorá má pôvod v Peru. Je známym stimulantom sexuálnych funkcií, v Peru sa zvykne nazývať aj „peruánska viagra“. Okrem stimulácie sexuálnych funkcií pomáha riešiť problémy s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií a s impotenciou.

Erexan vďaka svojmu jedinečnému zloženiu nemá žiadne vedľajšie účinky.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Hodnotenia zákazníkov

Zákazníci sa na internetových fórach o prípravku vyjadrujú kladne, vo väčšine prípadov prípravok odporúčajú. Zo svojich skúseností uvádzajú, že boli jeho účinkami veľmi milo prekvapení a že ho pokladajú za veľmi dobrý a účinný. Pochvaľujú si tiež rýchlosť a diskrétnosť dodania. Viacerí užívatelia popisovali, že im prípravok oddialil ejakuláciu a erekcia bola tvrdšia ako inokedy. Niektorí však písali, že im Erexan nezafungoval a pokladali ho za zbytočne vyhodené peniaze.

Nákup

Erexan je možné zakúpiť online, výrobca garantuje diskrétne doručenie a v prípade nespokojnosti garantuje aj vrátenie peňazí. Dá sa však zakúpiť aj v lekárni.

 

Erexan pre mužovHodnotenie:  1/5

Hlavné pozitíva:

 • rýchle zlepšenie erekcie – tvrdá erekcia už do 60 minút
 • odstránenie predčasnej ejakulácie
 • predĺženie pohlavného styku
 • zvýšenie chuti na sex
 • overená náhrada Viagry
 • bez lekárskeho predpisu

Hlavné negatíva:

 • produkt nie je známy na celom svete
 • cena za dopravu
 • vysoká cena prípravku
 • v balení len 15 tabliet za 25 eur a na mesiac je potrebných 30 tabletiek
 • zväčšenie penisu pretrváva len počas dobu účinku
 • udávaná rýchlosť účinku je kratšia ako 60 minút

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

Prípravok Erexan pôsobí Väčšina užívateľov hodnotila účinok Erexanu realisticky – že pôsobenie nie je nič svetoborné, ale že za tie peniaze to stálo.

4.3/5 - (10 votes)

Leave a Reply