Kamasutra – vyskúšajte nové polohy pri milovaní a môžete dosiahnuť lepší orgazmus

Kamasutra

Kámasútra (-sanskritský kmeň slova) alebo Kámasútram (-sanskritský nominatív) je staroveký indický text , ktorý sa zaoberá ľudskou sexualitou. Autorom je indický filozof, ktorý žil v období medzi 4. Až 6. Storočím nášho letopočtu. Text je rozdelený do siedmich častí. Ktoré sú ďalej rozčlenené do 36 kapitol. Jednotlivé časti poskytujú čitateľovi rady týkajúce sa ľudského sexuálneho správania a popisujú rôzne pozície používané pri pohlavnom styku. Text sa týka nielen ľudskej sexuality, ale aj riadenia domácnosti a všetkého so s domácnosťou súvisí. Ponúkame vám oboznámenie sa s niekoľkými polohami.

Poloha slonov

Ona leží na bruchu, ruky má vedľa tela a nohy ľahko rozkročí. Pod seba si položí vankúš, aby bola trochu vyššie. On si ľahne zozadu a zaujme rovnakú pozíciu ako ona. Pritom by mal svojimi bedrami pohybovať krúživými pohybmi, nie hneď silno dorážať. Krúživá stimulácia sa postará o orgazmus oboch partnerov, a pretože muž sa v tejto pozícii nemôže veľmi silno pohybovať, je táto poloha vhodná pre tých, ktorí sa urobia príliš rýchlo. Okrem toho môžu obaja partneri prežiť intenzívny telesný kontakt.

Poloha „Venušina nástraha“

V tejto polohe musí byť žena veľmi obratná. Vysoko zdvihnuté nohy dodávajú tejto polohe ešte viac erotickosti. V skutočnosti je táto viac otvorená pozícia obdobou misionárskej polohy, ale vďaka pozícii ženy do nej môže muž hlbšie vniknúť. Muž sa nakloní nad ženu, pričom žena má vskutku sexy perspektívu. Napnuté svalstvo pôsobí neskutočne eroticky. Žena má síce obe ruky voľné, ale má málo priestoru, preto by sa mala aspoň podopierať lakťami, aby zostala v stabilizovanej polohe.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na doplnky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Ak máte záujem o tieto doplnky výživy na zvýšenie vzrušenia, zvlhčenie vagíny a väčšie prsia, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení, navyše pri objednaní 3 a viac produktov je doprava zdarma. Zľava 10 percent na Clitorin a ďalšie produkty platí len do vypredania zásob!
Clitorin – zvýšenie vzrušenia pre lepší orgazmus, môže pomôcť pre zvýšenie plodnosti pre ženy.
Vigorelle – chladivý gél pre lepšie zvlhčenie, prekrvenie vagíny, zvýšenie libida a chuti na sex.
Breastmax – tabletky na zväčšenie pŕs a štíhlu postavu, vhodný pre mladšie aj pre staršie ženy. Objednať

Poloha „Krk cez telo“

Ona si kľakne a natiahne ruky na zem pred seba alebo sa môže podoprieť o lakte (odporúčame použiť vankúš). On sa postaví za ňu, zdvihne jej nohy v oblasti členkov a vnikne do nej. Neobvyklá poloha umožňuje hlboké vniknutie a ona objaví aj erotické body, o ktorých doteraz ani len netušila. Jeho poteší najmä optické dráždenie.

Poloha „Posvätná krava“

Ona sa dá na štyri a on si kľakne za ňu, nasadne na ňu ako býk pri milostnej hre zozadu. Poloha je známa ako doggy štýl a je klasikou na západnej pologuli. Pri tejto polohe je vniknutie hlboké a muž tak môže dorážať plnou silou. Tiež si užíva pohľad na jej zadok. Môže ju pritom hladkať po tele, pretože obe ruky má voľné.

Polohy pre lepší orgazmus

Poloha „Lotus“

Muž sedí s prekríženými nohami na posteli, žena sa mu posadí rovno do lona. Počas toho, ako do nej vniká, určuje rukami rytmus pohybu a mazná sa s jej hrudníkom a ústami.

Poloha „Spiatočného aktu“

Partnerovi otočená chrbtom tlačí žena svoje nohy proti stoličke a lakťami sa o ňu podopiera. Muž na ňu tlačí zozadu a rukami ju hladká medzi jej mierne rozkročenými nohami, aby podráždil jej klitoris. Až potom do nej vnikne. Pri tejto polohe je stimulovaný bod G. Okrem toho môže muž stimulovať aj partnerkin hrudník. Táto pozícia sa dá praktizovať aj análne.

Nové polohy pri milovaní

Poloha „Hadov“

On si ľahne na chrbát a ona sa pomaly zosunie na jeho penis, trochu sa natiahne, aby ležala v celej dĺžke jeho tela. Uchopí jeho ruky a položí si ich na svoje telo. Obaja partneri sa držia za ruky, jej prsia sa dotýkajú jeho hrudníka, stehná sú navzájom prepletené. Takéto veľké množstvo kontaktu s telom toho druhého sa postará o maximum erotickej intimity. Ďalšou výhodou pre ňu je stimulácia klitorisu.

Poloha „Posedenia na penise“

Žena sa posadí na jeho úd, dá sa akoby dozadu a pritom sa oprie rukami a naširoko roztiahne nohy. Teraz sa môže pohybovať tam a späť, takže ona sama má na starosti stimuláciu jeho údu. Vďaka zvláštnemu uhlu, ktorý zaujíma jeho penis vo vagíne, prináša táto poloha veľmi dráždivé vzrušenie. Aj muž môže vďaka svojim pohybom toto vzrušenie umocniť.

Poloha „Jazdkyňa“

Muž leží rovno na chrbte a ona si sadne chrbtom  na jeho úd a chytí sa za jeho kolená tak, aby ju on mohol pridržiavať členkami. Keď je v nej, ona môže určovať uhol predkláňaním a zakláňaním hornej polovice tela. Aktívny priebeh tejto polohy je na partnerke, partner môže v kľude relaxovať. Je úplne na nej akú rýchlu jazdu a ako hlboko nechá partnera vniknúť.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov.
Na zvýšenie množstva semena odporúčame prírodný doplnok Semenax. Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú vašu objednávku tohto produktu. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je vaša!  

Poloha „Hojdačka“

Obaja partneri stoja oproti sebe. Partnerka objíme partnera okolo krku. On ju potom zdvihne do výšky svojich bokov pričom jej svojimi rukami vytvorí sedačku. Počas toho ako do nej vniká jeho úd, objíme partnerka jeho nohy svojimi stehnami. Túto pozíciu môže muž uľahčiť žene tým, že sa ju oprie o stenu. Táto poloha vám garantuje sex s orgazmom. Čím viac sa budete hojdať, tým divokejší bude priebeh. Okrem toho má partnerka príležitosť sa úplne oddať svojmu partnerovi a nechať všetko na ňom.

Doporučujeme vám tabletky na zvýšenie vzrušenia pri sexe na základe hodnotenia odborníkov a pozitívnych skúseností zákazníkov:

PRE MUŽOV: Ultra Potencianajexkluzívnejšie tabletky na zvýšenie vzrušenia, rýchly efekt, vysoká cena
PRE MUŽOV: Vimax Pillsnajlepšie tabletky na zvýšenie vzrušenia, dlhodobý efekt, nízka cena
PRE ŽENY: Clitorin prírodný doplnok výživy na zlepšenie sexuálneho života pre ženy, dlhodobý efekt

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky na zvýšenie sexuálneho vzrušenia

Dámy môžu svoje sexuálne vzrušenie zvýšiť prípravkom Clitorin. Prípravok zlepšuje aj sexuálnu výdrž a intenzitu orgazmov. Pre pánov odporúčame prípravok Vimax Pills, ktorý účinkuje dlhodobo a jeho komplexné účinky oživujú celý sexuálny život – zvyšuje testosterón, zlepšuje erekciu a chuť na sex, zväčšuje penis. Ak chcete okamžité zvýšenie sexuálneho vzrušenia, tak je na to stvorený prípravok Ultra Potencia.

4.7/5 - (3 votes)

Leave a Reply