Liderin – cena, efekt, recenzie doplnku

Liderin

Liderin je výživový doplnok vo forme tabletiek pre mužov na podporu erekcie. Pôsobí na podporu a zlepšenie erekcie, skvalitňuje tiež mikrocirkuláciu krvného obehu. Na jeho zakúpenie nie je potrebný lekársky predpis.

Kedy užívať Liderin?

Výrobca odporúča užívať Liderin:

 • Ak potrebujete zlepšiť svoj sexuálny život
 • Ak chcete vyvolať erekciu
 • Ak počas sexuálneho styku nedokážete udržať erekciu
 • Ak chcete predĺžiť čas erekcie
 • Ak chcete dať svojmu sexuálnemu životu nový impulz

 Zloženie Liderinu

Hlavné účinné látky sú L-Arginín, ženšen a Pycnogenol. Zloženie aktívnych látok je navrhnuté tak, aby Vaše telo nepociťovalo žiadne vedľajšie účinky.

L-Arginín – je prekurzor oxidu dusnatého, patrí medzi aminokyseliny a je jednou z najčastejšie používaných aminokyselín pri liečbe erektilných dysfunkcií. Priaznivo vplýva na

Ženšen – pomáha vyvolať a zlepšiť erekciu, okrem toho posilňuje imunitu a zvyšuje fyzickú energiu

Pycnogenol (Pinus pinaster) – pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu zvýšením priepustnosti ciev na podporu erekcie

Účinok sa dostaví približne po 60 minútach od jeho užitia, podľa slov mnohých užívateľov na internete to nie je bohviečo a čakali od tohto prípravku viac.

Zloženie účinných látok sa líši v závislosti od druhu prípravku.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Dostupnosť

Liderin je možné zakúpiť na internete, ale bez problémov ho nájdete aj v každej druhej lekárni.  Mierne nás však zarazilo, že Liderin nebol v ponuke a teda nedal sa vôbec kúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu – ani v ich slovenskej, ani v ich českej verzii.

Výrobca má dva varianty produktu:

 • Liderin
 •  Liderin Ginseng

Liderin Ginseng je drahšou verziou klasického Liderinu, avšak jeho zloženie je obohatené o ženšen

Cena a dávkovanie

Výrobca odporúča užiť tri tabletky hodinu pred pohlavným stykom. Liderin sa v súčasnosti dá nájsť na internete približne za 20 eur, najmenšie balenie obsahuje 6 tabletiek. Balenie Vám vydrží dva použitia.

Ohlasy zákazníkov

Liderin má na internete najviac negatívnych recenzií od užívateľov, viac prejavenej nespokojnosti sme pri žiadnom prípravku nenašli.

Liderin tabletkyHodnotenie: 1/5

Hlavné výhody:

 • dostupnosť,
 • prírodné zloženie.

Hlavné nevýhody:

 • nízka účinnosť,
 • vysoká cena.

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pillsnajlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencianajlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plusnajexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax na predaj
V čase písania recenzie sme mohli nájsť na Liderin predovšetkým negatívne spätné väzby od užívateľov, a aj to zavážilo pri hodnotení tohto výživového doplnku. Dalo by sa povedať, že Liderin patrí medzi užívateľmi, ktorí písali svoje vyjadrenia na internete, k málo obľúbeným prípravkom, no skúsme sa na to pozrieť aj z druhej strany – nie je veľa ľudí, ktorí píšu recenzie, keď sú spokojní, skôr je to naopak.

Určite medzi nevýhodami tohto preparátu je podľa vyjadrení jeho užívateľov potrebné spomenúť nielen skutočnosť, že je určený iba mužom, ale aj to, že je iba v tabletkovej forme – tá je síce podľa väčšiny užívateľov praktická a výhodná, no radi si sami vyberajú spôsob užívania s viacerých možností.

Užívatelia negatívne hodnotia predovšetkým jeho finančnú nákladnosť. Viacerí z nich v internetových diskusiách konštatujú, že by prípravok možno aj bol účinný, pozitívne vyzdvihujú dobu nástupu účinku preparátu už po 60 minútach, avšak je zrejme nutné užívať ho dlhodobejšie pre dosiahnutie želaného účinku, čo je podľa ich názoru u tohto preparátu finančne nákladné. Predpokladáme, že existencia množstva iných približne rovnako účinných – či možno aj účinnejších – alternatív, ktoré sú lacnejšie, je pre tento prípravok významnou konkurenciou a výrobca by to rozhodne mal brať do úvahy.

4.8/5 - (5 votes)

Leave a Reply