Maca peruánska cena, účinky, prášok, forum, recenzie tabletiek

Maca peruánska

Maca, prírodné afrodiziakum je legendou medzi prípravkami na zlepšenie erekcie. Je pôvodom z Peru a slúži na podporu erekcie, podporu potencie a zlepšenie sexuálneho života. V Peru je Maca známa už od dávnych čias, nesie tam preto hrdo názov „peruánska viagra“. Extrakt z koreňa Macy je často vyhľadávanou zložkou do prípravkov na podporu erekcie, v mnohých prípadoch je tou najhlavnejšou ingredienciou (napr. je súčasťou aj čoraz obľúbenejšieho Zerexu). Afrodiziakum môžu užívať (a užívajú) aj ženy.  Maca patrí medzi výživové doplnky a nepotrebujete na ňu žiadny predpis od lekára.

V tejto recenzii si povieme, aké výhody a nevýhody prináša užívanie samotného afrodiziaka.

Účinky Macy

Známe sú nasledovné účinky:

 • Zlepšuje erekciu
 • Pôsobí proti mužskej impotencii a ženskej frigidite
 • Zvyšuje chuť na sex
 • Dodáva telu energiu – fyzickú i psychickú

Účinky u mužov sú zamerané predovšetkým na podporu erekcie a posilnenie sexuálnej energie,žien Maca ovplyvňuje hlavne chuť na sex, dodáva telu energiu a reguluje tiež hormonálnu hladinu – napomáha pri otehotnení, či redukuje problémy, ktoré sa u žien objavujú pri menopauze.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kúpiť Vimax Pills

Užívanie Macy

Macu je možné zakúpiť v dvoch formách – buď vo forme tabletiek, alebo vo forme prášku. Tabletky sa užívajú klasickou orálnou formou, Maca v práškovej forme sa rozpúšťa vo vode. Rozpustená Maca má stredne horkastú chuť, ktorá nemusí byť síce každému príjemná, avšak na druhej strane je vyvážená tým, že je lacnejšia ako tabletky.

Maca je univerzálny prípravok, ktorý môžu užívať muži aj ženy, avšak je nutné dodať, že užívať afrodiziakum môžu iba dospelé osoby. Keďže sa jedná o prírodné afrodiziakum, extrakt z koreňa, nemusíte sa báť žiadnych vedľajších účinkov.

Skúsenosti zákazníkov

Ohlasy užívateľov a užívateliek na diskusných fórach sú vo väčšine prípadov pozitívne, kladné, ľudia si účinky pochvaľujú. Zákazníci si tieto tabletky kupujú veľmi radi opakovane. Niektorí uvádzajú, že si ju kupujú nielen kvôli jej efektu v sexuálnej oblasti, ale práve aj kvôli jej horkastej chuti, ktorú pokladajú za príjemnú.

Nákup

Maca prípravokMacu je možné zakúpiť online – prostredníctvom internetu, prípadne aj v niektorých vybraných lekárňach.

Zakúpiť sa dajú 2 produktové rady: Maca obyčajná a Maca fresh.

Zásadný rozdiel (okrem ceny) je v sile extraktov. Maca obyčajná je slabšia – to však automaticky neznamená, že je neúčinná, len má pozvoľnejší účinok. Maca Fresh je síce o niečo drahšia, balenie obsahu je síce menšie, avšak aj tu platí zlaté pravidlo, že za kvalitu sa platí. Edícia Fresh pozostáva zo silnejšieho koncentrátu, je až 8 krát silnejšia ako Maca obyčajná.

Cena prípravku začína už na 15 eurách – 100 tabletiek Macy obyčajnej, 60 tabletiek silnejšej Macy Fresh môžete mať už za 25 eur. V prípade záujmu sú v ponuke na internete aj rôzne ekonomické balenia.

Hodnotenie: 2/5

Hlavné výhody:

 • prírodné afrodiziakum (bio),
 • možnosť výberu – tabletka/prášok,
 • pôsobí priaznivo pre obe pohlavia,
 • bez vedľajších účinkov,
 • znižuje únavu, dodáva energiu.

Hlavné nevýhody:

 • nie je veľmi silná,
 • niektorí užívatelia nemajú radi jej horkastú chuť.

Maca peruánska prírodné afrodiziakum

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepší na dlhodobé zlepšenie erekcia

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

Podľa hodnotení užívateľov na internete možno konštatovať, že Maca je jednou z možností, ako vyriešiť problémy s erekciou. Užívatelia sa v hodnoteniach vyjadrovali, že funguje, niektorí ale uvádzali, že čakali od jej účinku v tomto smere trochu viac. Určite by však bolo zaujímavé aj porovnanie intenzity zlepšenia erekcie vo vzťahu ku veku týchto hodnotiteľov.

Ostatné sľubované efekty – patrí k nim podpora potencie, zvýšenie libida, zvýšenie fyzickej a psychickej energie – sa dostavili u väčšiny užívateľov, ktorí jej účinky hodnotili v internetových diskusiách, všetci hodnotiaci si viac energie pochvaľovali. Viacerí z nich zdôrazňovali, že účinok sa nedostavil síce ihneď, ale prejavil sa po nejakej dobe vďaka pravidelnému užívaniu tohto preparátu. Všetci títo užívatelia, ktorí popisovali takéto svoje skúsenosti, poukazovali na potrebu nevzdať sa ihneď po prvom či druhom užití prípravku, pokiaľ sa výsledok bezprostredne neprejavil. Jednoducho ide o prírodný prípravok, pri ktorom trvá nejaký čas, kým zistíte, nakoľko je naozaj efektívny.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Cenovo možno Macu zaradiť medzi prípravkami na stimuláciu erekcie niekde do zlatého stredu – nie je to síce ani najdrahší, ale na druhej strane však ani najlacnejší výživový doplnok na podporu erekcie.

Za pozitívum jednoznačne možno pokladať to, že ju môžu užívať nielen muži, ale aj ženy. A tiež je potrebné vyzdvihnúť aj skutočnosť, že ide o výlučne prírodný preparát, ktorý neobsahuje žiadne chemické zložky,  určite práve ženy hodnotia túto jeho vlastnosť vysoko pozitívne.

Muži viac zameriavali pri pochvale okrem samotného afrodiziakálneho a erektívneho účinku svoju pozornosť práve na možnosť výberu formy užívania preparátu v podobe tabletkovej alebo práškovej. Pozitívne hodnotili praktickosť tabletkovej formy, niektorým sa však naopak pozdávala práve prášková forma s jej špecifickou horkastou chuťou, ktorú si obľúbili.

Obe pohlavia priaznivo posudzovali nielen samotný účinok prípravku v sexuálnej oblasti, ale aj pokles celkovej životnej únavy, celkovo zvýšený príliv energie, vitalitu, aktívnosť, zvýšenie chuti do života.

Ak teda máme zhrnúť to, čo o Mace vyjadrili jej užívatelia  – možno povedať, že za primeranú cenu dostanete slušné množstvo prípravku a vydrží pomerne dlho. Je však potrebné tento prípravok brať pravidelne po nejakú dobu, aby ste dosiahli požadovaný účinok.

4/5 - (4 votes)

Podobné príspevky

Leave a Reply