Masáž pre zväčšenie penisu – tipy, metódy, triky

Masáž pre zväčšenie penisu

Penis sa dá zväčšiť bez toho, aby ste ho museli nejako fyzicky preťažovať. Existujú rôzne cvičenia na zväčšenie penisu. V čom spočíva ich účinok? V tom, že prekrvujú penis. A poriadne prekrvený penis pomaly rastie.

Všeobecne známe cvičebné procedúry

Sex – možno Vás to prekvapilo. Aj sexom sa dá zväčšiť penis? Odpoveďou je áno. Ak máte častý sex (s erekciou), tak sa Vám penis zväčší. Všetky svaly, keď sú využívané, tak narastú. Menej sexu = pomalé zmenšenie penisu. Muži po päťdesiatke by Vám o tom vedeli povedať.

Špeciálne cvičebné procedúry

Jelqing – špeciálne cvičenie určené pre mužov. Ide o cviky, ktorých primárnym zameraním je zväčšenie penisu. Vykonáva sa opakovanými pravidelnými pohybmi penisom za súčasného stláčania penisu. Tajomstvo úspechu sa skrýva v prekrvení penisu a zvýšenie tlaku. Mnohí muži tvrdia, že táto technika naozaj funguje, vedecké výskumy to zatiaľ neoverili. Cvičenie je odporúčané pre začiatočníkov v zväčšovaní penisu, ale cvičia ich aj pokročilí, pretože je to základným cvikom všetkých pokročilých cvičení.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax Pills skúsenosti 

Kegelove cviky – pôvodne boli určené pre ženy, no pred pár rokmi sa zistilo, že veľmi účinne pôsobia aj pre mužov. Momentálne je to boom a muži začínajú cvičiť hromadne Kegelové cviky. Gynekológ Arnold Kegel vytvoril cviky ako nechirurgickú liečbu na uvoľnenie pohlavných orgánov.

Cvičenie Kegelových cvikov pomáha pri problémoch s panvovým dnom, inkontinenciou a s niektorými problémami v sexuálnom živote. Dôležitou súčasťou cvičenia je správna identifikácia Kegelových svalov, ak s tým máte problém, pomôže Vám lekár. Avšak, pred cvičením je treba zdôrazniť, že je treba byť fyzicky zdravý – ak máte nejaký zdravotný problém, pred začatím cvičenia to radšej prekonzultujte s odborníkom.

Zároveň Vám odporúčame kombinovať cvičenia s podpornou liečbou výživovými doplnkami. Výsledný efekt sa dostaví rýchlejšie, zväčšenie penisu bude viditeľnejšie. Ak ste o výživových doplnkoch ešte nepočuli, sú to prírodné tabletky (100% príroda, žiadna chémia), ktoré sa dajú kúpiť voľne v lekárni alebo na internete.

Zväčšenie penisu

Ak si nemôžete dovoliť kúpiť si výživové doplnky, začnite sa aspoň zdravšie stravovať. Dbajte na to, čo jete. Zdravá životospráva Vám pomôže k lepšiemu zdraviu. Zvýšte prísun ovocia a zeleniny – hlavne v surovej forme. V nespracovanej forme obsahujú viacej vitamínov. Spestrite si jedálniček, snažte sa zjesť každý deň aspoň jedno jablko, paradajku… Konzumujte potraviny, ktoré obsahujú veľa vitamínov a minerálov – napr. ryža, ryby.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Leave a Reply