RECENZIE: Testosterón u mužov a žien – ako vybrať najsilnejšie tabletky na zvýšenie testosterónu? Aká je cena, skúsenosti a vedľajšie účinky?

Testosterón u mužov

Je to najdôležitejší mužský hormón, ktorý vzniká v semenníkoch. Pôsobí na rast pohlavných orgánov samcov, ovplyvňuje  mužské proporcie, svalstvo, zarastanie, ochlpenie, rast hrtanu, mutácia. Krátko pred pubertou sa zvýši jeho produkcia a spôsobí  relatívne rýchly rast pohlavných orgánov. Testosterón riadi aj pohlavnú aktivitu samcov a ovplyvňuje celý život – sklon k riskovaniu, súťaživosti, bojovnosti, hádkam,…

Klasicky je ponímaný ako mužský pohlavný hormón, ale vyskytuje sa aj u žien, lenže v nižšej koncentrácii. Má vplyv na telesnú stavbu a spolu s estrogénmi zohráva kľúčovú úlohu v rozdielnom vzhľade mužov a žien. Najfascinujúcejším zistením posledných desaťročí je, že testosterón  má vplyv aj na pohlavne dvojtvárne správanie a myslenie človeka. Svoj vplyv uplatňuje už vo vnútromaternicovom živote, kedy hladiny testosterónu  u chlapcov dosahujú hodnoty ako v neskorej puberte, a zrejme vplýva na formovanie štruktúry nervových sietí v špecifických oblastiach. Výskumy na dospelých jedincoch potvrdzujú vplyv testosterónu a estrogénov na poznávacie schopnosti, konkrétne na priestorovú predstavivosť a pamäťové funkcie.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Lekáreň Vimax Pills

Hladina testosterónu

Prirodzená hladina testosterónu  u muža s vekom  neustále klesá. Môže za to dnešný, stresom uponáhľaný spôsob života a tiež vysoká koncetrácia ženských hormónov všade okolo nás, ktoré prijímame do svojho tela.

Ak máte pocit, že v niektorej oblasti necítite rovnováhu, možno máte nízku hladinu testosterónu. Normálna hladina testosterónu zdravého muža je medzi 280 do 1 100 nanogramov na deciliter (ng/dL). Najprirodzenejším faktorom, ktorý znižuje hladinu testosterónu  je vek. Najvyššia hladina je v období puberty, po 20. roku sa prvýkrát začína znižovať a po 30. roku sa znižuje každý rok o jedno percento. Je tu však aj množstvo ďalších faktorov, ktoré znižujú hladinu testosterónu ako napríklad nadváha, cukrovka, vysoký tlak, stresové povolanie alebo životný štýl, množstvo chemických látok…Okrem toho, postrachom sú aj xenoestrogény – chemické látky,  ktoré nie sú telu vlastné, ale svojimi biologickými účinkami sú podobné ženským hormónom estrogénom.

Testosterón ako zvýšiť hladinu

Ako zvýšiť hladinu  testosterónu?

Hladinu testosterónu je možné zvýšiť viacerými spôsobmi napríklad prírodným testosterónom, injekciami alebo tabletkami. Je dôležité dostať do rovnováhy ostatné hormóny a to testosterón, estrogén, inzulín a kortizol. Treba tiež optimalizovať zloženie kalórií, teda nekonzumovať žiadne cukry a prázdne kalórie. Rovnako dôležité je pravidelné cvičenie, oddych, a nemôžeme opomenúť ani doplnky výživy, z ktorých spomenieme napríklad:

Ultra Potencia – doplnok stravy pre zvýšenie potencie u mužov. Pomáha to dosiahnuť rýchlejšiu a pevnejšiu erekciu pre mužov, čo vydržia po celú dobu pohlavného styku a tiež pomáha na oneskorenie ejakulácie a tiež môže zosilniť potešenie a orgazmus.

Bojíte sa toho, že budete mať vždy slabú erekciu? Žijete vždy pod dojmom, že máte nízku úspešnosť v porovnaní s inými mužmi? Snívate o prírodných tabletkách, aby vám pomohli z vášho stavu fyzickej a hlavne sexuálne slabosti?

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku prírodného produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Ultra Potencia je prírodný produkt, ktorý pomáha na rýchle zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu a zvýšenie potencie.

Vimax Pills – s čisto prírodným zložením je efektívny a prírodný doplnok výživy na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie pre mužov vyrobený z extraktov rastlín, ktorý efektívne funguje na prírodnej báze a s vysokým obsahom prírodných látok zlepšuje sexuálnu túžbu a výdrž pri pohlavnom styku. Prírodný produkt Vimax Pills sa vyrába z najkvalitnejších  rastlín z rôznych miest na svete, ktoré sú doporučené pre zlepšenie mužskej výkonnosti a tiež silnejšie a dlhšie erekcie s partnerkou.

Výživové doplnky na testosterónDoporučujeme prírodné doplnky pre mužov a ženy:
PRE MUŽOV: Ultra Potencia – najexkluzívnejšie tabletky na zvýšenie potencie, rýchly efekt, vysoká cena
PRE MUŽOV: Vimax Pills – najlepšie tabletky na zvýšenie potencie, dlhodobý efekt, nízka cena
PRE ŽENY: Clitorin – najnovší doplnok výživy vhodný na zlepšenie sexuálneho života pre ženy, dlhodobý efekt, vysoká cena. Objednať Clitorin.

 

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky na zvýšenie testosterónu

Prípravok Vimax Pills Vám prinesie dlhodobé účinky na Vaše sexuálne zdravie – zvýšenie testosterónu, zlepšenie erekcie. Unikátne zloženie Vám pomôže zväčšiť penis a odstrániť predčasnú ejakuláciu.

Prípravok Ultra Potencia je rýchlikom medzi prípravkami a jeho užívanie prináša rekordne rýchle zvýšenie testosterónu a zlepšenie erekcie.

Oba prípravky Vám odporúčame.

Podobné príspevky

Leave a Reply