Menopauza, frigidita a bolesť vaječníkov – pomôžu výživové doplnky?

Menopauza

Nielen muži majú témy, o ktorých sa neradi rozprávajú. Menopauza, frigidita a bolesť vaječníkov sú závažné problémy v živote ženy. Spoločne sa pozrieme na to, kedy a prečo sa  objavujú. Negatívne efekty všetkých troch sa dajú minimalizovať, keď viete ako na to. Jednou z možností sú výživové doplnky. V neposlednom rade v tomto článku zodpovedáme otázku – pomôžu výživové doplnky na vyriešenie týchto problémov?

Menopauza, frigidita a bolesť vaječníkov – nočná mora nejednej ženy

Menopauza – významný a prirodzený míľnik v živote ženy. Slovom menopauza sa označuje posledné menštruačné krvácanie ženy, objavuje sa medzi 45.-54. rokom života. Menopauza prináša zníženie hladiny estrogénov čo má viacero nepríjemných telesných pocitov – suchosť v pošve, návaly tepla atď. Následkom menopauzy je neraz aj frigidita.

Kým menopauza je problém, s ktorým sa stretáva len istá veková skupina, bolesť vaječníkov a frigidita sa môže týkať každej vekovej skupiny.

Frigidita – je často synonymom slova chladnosť. V sexuológii je súhrnným označením pre poruchy ženskej sexuality – poruchy žiadostivosti, vzrušenia, sexuálne podmienené bolesti.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na doplnky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Ak máte záujem o tieto doplnky výživy na zvýšenie vzrušenia, zvlhčenie vagíny a väčšie prsia, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení, navyše pri objednaní 3 a viac produktov je doprava zdarma. Zľava 10 percent na Clitorin a ďalšie produkty platí len do vypredania zásob!
Clitorin – zvýšenie vzrušenia pre lepší orgazmus, môže pomôcť pre zvýšenie plodnosti pre ženy.
Vigorelle – chladivý gél pre lepšie zvlhčenie, prekrvenie vagíny, zvýšenie libida a chuti na sex.
Breastmax – tabletky na zväčšenie pŕs a štíhlu postavu, vhodný pre mladšie aj pre staršie ženy. Objednať

Existuje krátkodobá a dlhšie trvajúca frigidita. Prvá je podmienená aktuálnym dianím v živote (aktuálny konflikt, emocionálne rozpoloženie, náhla životná situácia – presťahovanie), tá druhá – dlhodobá je výsledkom dlhšie trvajúcich problémov – fóbia, pretrvávajúci stres, sklamanie atď. V akútnych prípadoch je žiadúce, aby bola liečba frigidity podporená psychoterapiou. Následkom frigidity býva často zhoršenie kvality partnerského vzťahu.

Bolesť vaječníkov je nepríjemná pre každú ženu. Nepríjemne bolesti, ktoré neraz obmedzujú pohyb a každodenné činnosti sa každá dáma snaží tlmiť liekmi proti bolesti. Pravidelná konzumácia týchto liekov nie je pre telo vhodná, navyše je tu aj denné obmedzenie. Lieky na tlmenie bolesti sú len oddialením problémov. Po čase si telo vytvorí imunitu a ich účinok bude oslabený, preto budete bolesť pociťovať tak ako predtým.

Menopauza, frigidita a bolesť vaječníkov sú ženské problémy, ktoré nemusia byť problémami, ak viete, ako ich riešiť. Plnohodnotný život bez bolesti nemusí byť len sen.

Menopauza a frigidira

Aké riešenie existuje?

Riešení je viacero, no mnoho z nich je finančne náročných – napr. hormonálna substitučná liečba. Iba málokto však vie, že sa s tým spája riziko vyššej lámavosti kostí. My sa pozrieme na tie, ktoré sú lacné, bezpečné a dostupné.

Jednou z možností sú výživové doplnky. Výživové doplnky nie sú len mýtus a pomaly si začínajú získavať dôveru aj slovenských zákazníčok. Čoraz obľúbenejšia je pomoc v podobe výživových doplnkov.

Jednou z výhod výživových doplnkov, ktorá ich radí na popredné miesta v riešení intímnych problémov je to, že ich zloženie je prírodné. Poväčšine ide o bylinky, ale nie je výnimkou, že v niektorých výživových doplnkoch sa nachádzajú aj iné nebylinné prírodné látky – napr. extrakt z koreňa atď. Ďalšou výhodou výživových doplnkov je to, že na ne nepotrebujete lekársky predpis. A ak by ste mali problém s návštevou lekárne, viete si ich bez ostychu zakúpiť aj v online lekárňach, taktiež bez predpisu.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov.
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú vašu objednávku produktu Clitorin. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je vaša! Akcia platí pre všetky produkty na afrodi.sk.

Na trhu sú dostupné tri väčšie značky, ktoré majú rôzne účinky:

  • Clitorin Clitorin – tieto prírodné tabletky sú komplexným riešením ženských ťažkostí. Ak hľadáte riešenie problémov, ktoré Vám priniesla menopauza, frigiditu, bolesť vaječníkov, potrebujete dosiahnuť zvlhčenie vagíny, chceli by ste mať silnejší orgazmus alebo zlepšenie sexuálneho života, Clitorin to všetko zvládne zariadiť.
  • Vigorelle – tento prírodný krém prináša viacero pozitívnych účinkov naraz. Znižuje frigiditu, prináša rýchle zvýšenie libida, lepšie vzrušenie po menopauze alebo zvlhčenie vagíny. Váš intímny život získa nové rozmery, pretože budete dosahovať silnejší orgazmus. Všetko tieto pozitíva, ktoré Vám krém Vigorelle prinesie si zamilujete.

Kombináciou tabletiek Clitorin a krému Vigorelle dosiahnete prebudenie Vašej skrytej bohyne. Váš sexuálny život bude naplnený radosťou a rozkošou.

  • Provestra – posledné, ktoré Vám predstavíme, sú tabletky Provestra. Ich účinok je rýchly a krátko po užití pocítite zvýšenie libida. Zároveň rieši aj frigiditu a prináša lepšie vzrušenie po menopauze, frigidita.

Ako vidíte, výber je pestrý a náročný, ale každá dáma si dokáže nájsť prípravok, ktorý bude dokonale spĺňať jej požiadavky.

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky  na zlepšenie sexuálneho života

Ak máte problémy v sexuálnej oblasti, odporúčame Vám vyskúšať voľne dostupný výživový doplnok Clitorin. Je obľúbený a ženy sa k jeho užívanie rady vracajú. Zlepšuje sexuálny život vo viacerých smeroch –  zvyšuje sexuálnu túžbu, dodáva sexuálnu energiu, odstraňuje frigiditu. Clitorin odporúčame aj ženám po menopauze, jeho účinky sú pre túto vekovú skupinu ešte intenzívnejšie.

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Reply