Muira Puama – cena, skúsenosti a doplnky výživy

Muira Puama

Účinky:

Nízka sexuálna výkonnosť je nepríjemnou témou pre väčšinu mužov. Spoločnosť očakáva, že muž bude silný a energický. Vďaka tomuto obrazu  máme dojem, že sila a energickosť muža sú večné. Nuž na trhu je mnoho prípravkov na podporu zdravej sexuálnej výkonnosti u mužov. Muira Puama je jeden z nich. Táto rastlina pochádza z Brazílie. Brazílske domorodé kmene používali kôru a korene tejto rastliny na liečbu reumy, nervovosvalových a zažívacích problémov, chrípky a sexuálnej slabosti. Táto rastlina je známa ako afrodiziakum a nazýva sa tiež drevo potencie. Rastlina má skvelú povesť ako mužský sexuálny podporný prostriedok. Medzi výhody, ktoré ponúka patria:

 • Zvyšuje libido
 • Podporuje zdravú erekciu
 • Podporuje mužskú plodnosť
 • Zvyšuje silu a výdrž
 • Pomáha v depresii vzniknutej kvôli poruche erekcie
 • Podporuje zdravú reakciu na stres

V roku 1994 v Paríži doktor Jacques Waynberg vykonal štúdiu, v ktorej 262 impotentných mužov s nízkym libidom užívalo prípravok Muira Puama. Mužom bola podaná dávka 1 až 1,5 gramu extraktu  4:1 Muira Puama. 62% mužov udalo, že extrakt mal na nich okamžitý účinok v priebehu jedného týždňa. Zvýšilo sa u nich nielen libido, ale aj erektilná funkcia. 51% mužov, ktorí si želali mať erekciu častejšie, uviedlo, že prípravok bol prospešný.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Doktor Waynberg uskutočnil ešte jednu štúdiu, v ktorej hodnotil účinky prípravku Muira Puama na psychologický účinok sexuálnej slabosti u 100 mužov. Sexuálna slabosť je známa ako strata sily a libida v dôsledku nedostatku testosterónu. 66% opýtaných mužov uviedlo zvýšenie častosti pohlavných stykov, 70% uviedlo zvýšenie libida, 55% zistilo, že dokáže dosiahnuť erekciu počas pohlavného styku, 66% dosiahlo zvýšenú  fyzickú energiu, vytrvalosť, znížila sa u nich únava a zlepšil sa spánok. Rovnako bola zaznamenaná zvýšená intenzita a častosť erekcie ráno. V tejto štúdii sa rastlina Muira Puama ukázala byť prospešná najmä pre mužov, ktorí netrpia žiadnymi zjavnými psychosomatickými stavmi.100% mužov so žiadnymi evidentnými psychosomatickými poruchami uviedlo, že muira puama účinne vyliečila ich sexuálnu slabosť, u 85% sa zvýšilo libido a 90% udrží erekciu počas pohlavného styku.  Muira Puama si vďaka štúdii doktora Waynberga ako aj preukázaných výsledkov počas viac ako storočného využívania drží prvenstvo medzi prírodnými afrodiziakmi.

Muira Pauma afrodiziakum

Zloženie:
Muira Puama obsahuje množstvo rôznych chemických látok. Nedá sa však jednoznačne povedať, ktorá z nich má vplyv na mužskú sexuálnu funkciu. Jedna štúdia uskutočnená na zajacoch  preukázala schopnosť rastliny uvoľniť toporivé telieska penisu umožňujúc mu  viac sa prekrviť než pri bežnej erekcii. Iná štúdia preukázala, že Muira puama dokáže blokovať enzým známy ako acetylcholín. A ako tento enzým napomáha plodnosti? Tak, že rozširuje cievy, vrátane tých, ktoré sa nachádzajú v genitáliách a týmto im užňuje prekrviť sa, čo zase podporuje erekciu.

Užívanie:
Muira puama je účinná ako čaj alebo vo forme kapsulí, najväčší účinok má však v podobe tekutého extraktu. Väčšina aktívnych látok ako esenciálne oleje, terpény a živica sú najefektívnejšie v podobe extractu obsahujúceho alkohol.

Tinktúra: v pomere 4:1 v množstve 1-3 ml dvakrát denne

Varovanie: Prípravky z tejto rastliny by nemali užívať ľudia, ktorý trpia srdcovocievnymi ochoreniami alebo sa liečia na vysoký krvný tlak.

Hlavné výhody:

 • Zvyšuje libido
 • Podporuje zdravú erekciu
 • Podporuje mužskú plodnosť
 • Zvyšuje silu a výdrž
 • Pomáha v depresii vzniknutej kvôli poruche erekcie
 • Podporuje zdravú reakciu na stres

 Hlavné nevýhody:

Muira Puama nie je vhodná pre ľudí trpiacich kardiovaskulárnymi chorobami a vysokým  krvným tlakom.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Objednať Vimax Pills

 Najlepšie prírodné tabletky s efektom Muira Puama:
PRE MUŽOV: Ultra Potencia – najexkluzívnejšie prírodné tabletky, okamžitý efekt, vyššia cena
PRE MUŽOV: Vimax Pills – najlepšie prírodné tabletky, dlhodobý efekt, nižšia cena
PRE ŽENY: Clitorin – silný doplnok výživy pre ženy, okamžitý efekt, vyššia cena

My doporučujeme Vimax Pills. Pre ženy doporučujeme produkty ClitorinVigorelle. Clitorin má dlhodobý účinok pre zdravie.

 

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky na zlepšenie sexuálneho života

Odporúčame Vám  prípravky Ultra Potencia a Vimax Pills.

Ultra Potencia je elitný prípravok so superrýchlym účinkom. Zlepšuje erekciu, dodáva chuť na sex a zvyšuje tvorbu testosterónu.

Alternatívou je Vimax Pills. Tento ponúka zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie a luxusný účinok  zväčšenie penisu.

Leave a Reply