6 overených krokov na zväčšenie penisu

6 overených krokov na zväčšenie penisu

Častou mužskou otázkou je, ako sa dá zväčšiť penis? Na internete nájdete mnoho návodov, no iba niektoré sú naozaj kvalitné. My sme si pre Vás pripravili zoznam šiestich krokov, ako spoľahlivo zväčšíte Váš penis.

1.krok – vákuové pumpy a výživové doplnky 

Niektorí muži preferujú užívanie vákuových púmp, iní si na zväčšenie penisu vyberajú výživové doplnky. Nájdu sa aj takí, ktorí tieto dve možnosti kombinujú. Výživový doplnkom hovoríme „áno“ pretože: sú bezpečné, prírodné a neškodia zdraviu. Pri vákuových pumpách je vhodné byť obozretný a nepreháňať ich užívanie. Nadmerným užívaním si môžete privodiť fyzické zranenie a doba liečenia sa na takom intímnom mieste ako je penis mohla merať v týždňoch. Ak ich užívate s mierou, môžu Vám pomôcť so zväčšením penisu.

2.krok – starajte sa o seba

Začnite sa o seba pravidelne starať. Ak už pravidelne cvičíte, dodajte si do Vášho cvičebného plánu Kegelové cviky. Sú to špeciálne cviky na posilnenie svalov panvového dna a muži ch cvičia aj na zväčšenie penisu.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax cena 
3.krok – zvýšte hladinu testosterónu

Testosterón je základný mužský hormón. V dospievaní sa podieľa na všetkých dôležitých zmenách v mužskom tele. V dospelosti je potrebný pre správne fungovanie rozmnožovacej sústavy. Jednou z možností, ako zvýšiť prírodne produkciu testosterónu, sú výživové doplnky. Výživové doplnky, ako napr. Vimax Pills alebo Ultra Potencia dokážu zvýšiť hladinu tvorby testosterónu a zapracovať tak na zväčšení penisu.

4.krok – používajte penis často

Neaktivita Vášho penisu sa môže podieľať na opačnom efekte – jeho scvrknutí. Muži po päťdesiatke, ktorí majú sex menej často, zažívajú zmenšenie penisu.

Návod na zväčšenie penisu

5.krok – pozor na to, čo zjete

Obohaťte si jedálniček o ovocie, zeleninu a potraviny bohaté na vitamíny (napr. ryby). Vitamíny sú veľmi potrebné v procese zväčšovania penisu, telo musí byť zdravé na 110%.

Vyvarujte sa pokrmom, ktoré obsahujú veľa korenia, ktoré sú ťažké na strávenia a obsahujú veľa cholesterolu.

6.krok – pozor na lieky

Dávajte si pozor na to, aké lieky na predpis užívate. Niektoré lieky na predpis môžu mať rôzne nežiadúce účinky. Na to, ktoré lieky môžu ovplyvniť veľkosť Vášho penisu nie je jednoznačná odpoveď, preto je vhodné konzultovať túto skutočnosť s Vašim lekárom.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty na afrodi.sk.

Leave a Reply