Problémom mužov je predčasná ejakulácia. Ako ju oddialiť?

Predčasná ejakulácia ako ju odstrániť liečba

Predčasná ejakulácia nastane, keď má muž orgazmu skôr, ako on alebo jeho partner bol rád. Predčasná ejakulácia sa môže stať pred alebo krátko po preniknutí. Neexistuje žiadny stanovený čas, ako dlho človek by mal muž „vydržať“ pri sexe, ale keď človek má orgazmus predtým ako chce, stráca svoju erekciu a nemôže pokračovať v súloži. Predčasná ejakulácia môže byť frustrujúca a trápna. Môžete mať pocit, že nemáte dostatok času, aby ste si sex užili. Môžete mať ťažkosti uspokojiť túžby vášho partnera. U niektorých mužov, rozpaky kvôli predčasnej ejakulácii môžu spôsobiť problémy s intimitou a narušiť ich vzťahy. Predčasná ejakulácia je častým problémom u mužov. Asi 30% až 40% mužov má tento problém v určitú dobu v ich živote.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kde kúpiť Vimax Pills

Existuje mnoho spôsobov ako si pomôcť s týmto problémov a prinavrátiť vášeň a radosť do vášho sexuálneho života. Jedna fyzická metóda pre oddialenie vyvrcholenia spočíva v stláčaní vrcholu penisu tesne pred ejakuláciou. Stláčanie spôsobuje významné zníženie erekcie, ktorá zabraňuje ejakulácii. Mnohí ľudia tvrdia, že „stláčacia“ technika pomohla znížiť ich predčasnú ejakuláciu. Táto technika zahŕňa dôveru a porozumenie medzi vami a vaším partnerom. Je dôležité, aby ste boli obaja uvoľnení a pokojní. Akýkoľvek stres, úzkosť, rozpaky alebo strach bude slúžiť len na podkopanie toho, čo robíte. Spočiatku budete musieť povedať partnerovi, keď sa blíži vaša ejakulácie, ale časom by mala rozpoznať príznaky z vášho tela a byť schopná povedať, kedy je potrebné stlačiť. Väčšina mužov súhlasí s tým, že táto technika musí byť praktizovaná často, aby ste sa naučili správne načasovanie a presné miesto, kde musíte stlačiť a aký tlak vyvinúť.

Mnoho mužom pomôže psychické rozptýlenie, ktorým sa spomalí ejakulácia. Hlavnou myšlienkou je myslieť na niečo úplne nesúvisiaceho s vašim partnerom a nesexuálne. Niektorí ľudia si predstavujú, že sú na futbalovom zápase alebo riešia matematické problémy v hlave.

Predčasná ejakulácia liečba

Znecitlivujúce krémy, ktoré obsahujú lidokaín alebo podobnú znecitlivujúcu látku znižujú citlivosť  penisu a tým oddiaľujú ejakuláciu. Fungujú ako lokálne anestetikum a tým vám poskytnú dlhší sexuálny zážitok. Ich výhodou je nízka cena a potreba aplikácie len v prípade, že dôjde k sexuálnemu styku. Môžete taktiež skúste lubrikant, ktorý je vyrobený s prísadami na znecitlivenie, ktorých cieľom je pomôcť predĺžiť sexuálny zážitok. Mnoho celosvetovo predávaných značiek kondómov začalo vyrábať kondómy, v ktorých ako lubrikant je použitý znecitlivujúci gél, ktorý zníži vašu citlivosť. Jednoduché použitie kondómu je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako rýchlo predĺžiť ejakuláciu. Akýkoľvek kondóm, ktorý je označený „extra silný“ alebo „extra bezpečný“ alebo „predĺžené potešenie“ bude silnejší ako priemerný kondóm a pomôže vám vydržať dlhšie.

Na trhu je tiež množstvo tabletiek špeciálne vyvinutých na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou. Niektoré z nich (Vimax Pills, Ultra Potencia a iné) sú vyrobené z prírodných látok, bez syntetických látok, takže sa nemusíte obávať vedľajších účinkov. Možností je mnoho, stačí si len vybrať tú najvhodnejšiu pre vás a strach zo zlyhania a z predčasnej ejakulácii venovať radšej vášmu partnerovi.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prírodné tabletky na odstránenie predčasnej ejakulácie
Predčasná ejakulácia môže byť minulosťou, ak si zvolíte ako liečbu jeden z overených výživových doplnkov.

  • Vimax Pills – pomer cena a výkon z neho robia vládcu výživových doplnkov. Za príjemnú cenu dostanete prípravok, ktorý zväčšuje penis, zlepšuje erekciu, zvyšuje libido a testosterón. Zatočí aj s predčasnou ejakuláciou.
  • Ultra Potencia – luxusný doplnok výživy s vyššou cenou a rýchlym efektom. Do hodiny môžete vidieť prvé účinky, čo považujeme za ohromný účinok: zvýšenie testosterónu a libida, zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie.

 

4.2/5 - (10 votes)

Leave a Reply