Nočná erekcia a ranná erekcia

Nočná erekcia ranná erekcia

Erekcia je fyziologický jav, pri ktorom sa penis stáva pevnejší a väčší. Stoporenie penisu je výsledkom interakcie nervových, cievnych, psychologických a endokrinných faktorov a je často spájané so sexuálnym vzrušením alebo sexuálnou príťažlivosťou, aj keď erekcia môže byť tiež spontánna. Tvar, uhol a smer erekcie sa u ľudí značne líši.

Erekcie u mužov sa nevyskytujú len v skorých ranných hodinách. Zdravý človek má zvyčajne erekciu od tri do päť erekcii počas noci trvajúci asi 25 až 35 minút. Tieto nočné erekcie sú nazývané nočné penilné tumescencie a posledná je erekcia vyskytujúca sa tesne predtým, ako sa prebudíte. Jedna teória pre nočnú penilnú tumescenciu súvisí s naším spánkovým cyklom. Erekcia majú tendenciu začať, len čo sa naše telo presúva do rem cyklu a potom skončia, keď prejdete do hlbšieho spánku. Pohlavne dospelí muži nie sú jediní, ktorí zažívajú ranné erekcie. Dieťa v maternici a  malí chlapci môžu tiež prežívať rovnaký jav. V skutočnosti, ranné erekcie sú aj bežné v živočíšnej ríši medzi samcami  cicavcov. Muži sa často obviňujú plný močový mechúr za ich stoporený penis hneď po prebudení a pre niektorých to môže byť dôvod. Avšak, existuje len málo dôkazov o vzťahu medzi týmito dvoma javmi.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

U mužov sa pre dosiahnutie optimálne silnej erekcie vyžaduje silný prietok krvi do penisu. Nezáleží na tom, či ide o erekciu nedobrovoľného typu alebo keď je človek sexuálne stimulovaný. Ak zažívate nočnú alebo rannú erekciu, kým spíte naznačuje to zdravý prietok krvi do penisu, čo je tiež nevyhnutné na získanie erekcie, keď ste sexuálne vzrušený. Mužská erekcia by mal byť silná a tvrdá, bez ohľadu kedy počas dňa alebo v noci k nej dôjde. Ak nedochádza k pravidelným nočným alebo ranným erekciám, mali by ste navštíviť svojho lekára.

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prírodné tabletky na zlepšenie erekcie

Vimax Pills – Odporúčame tento prípravok ako dlhodobo najspoľahlivejšie riešenie problémov s erekciou. Prípravok prináša dlhšiu a pevnejšiu erekciu, odstraňuje predčasnú ejakuláciu a zväčšuje penis.

Ultra Potencia – Odporúčame tento prípravok ako najrýchlejšiu pomoc pri problémoch s erekciou. Prípravok spevňuje erekciu, dodáva jej zdravie. Zároveň zvyšuje libido.

 

 

Podobné príspevky

Leave a Reply