Prípravky, tabletky a cviky na zväčšenie penisu

Prípravky na zväčšenie penisu

Ako zväčšiť penis? Túto otázku kladie nejeden muž svojmu lekárov. Predstava, že je penis podpriemerne malý, straší veľa mužov. Na internete sa dajú nájsť stovky návodov na zväčšenie penisu, nie všetky sú overené a ešte menej ich je naozaj funkčných. Poďme sa pozrieť na možnosti na zväčšenie penisu.

Výživové doplnky

Výživové doplnky sú tabletky prírodného zloženia. Zloženie sa skladá z prírodných ingrediencií ako sú extrakty bylín (kotvičník zemný, žen-šen, muirapuama a pod.) minerály (horčík, železo, zinok atď) a vitamíny (A, D, E). Aj keď sú to tabletky, dajú sa kúpiť bez predpisu. Výhodou výživových doplnkov je aj to, že si ich viete zakúpiť nielen v lekárni, ale aj na internete – čo ocenia tí, ktorí preferujú diskrétnosť. Výživové doplnky sa líšia v rýchlosti, s akou účinkujú, priemerne však môžete vidieť zmenu po 6 týždňoch užívania. Zákazníci sa o nich v recenziách vyjadrujú kladne, prevláda spokojnosť so zväčšením penisu.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Objednať Vimax

Jelging

Cviky a masáže penisu

Na internete môžete nájsť rôzne návody ako cvičiť cviky s Vašim penisom, prípadne ako ho masírovať. Medzi bezpečné a overené patria napr. Kegelové cviky alebo jelqing. Takéto cviky sú relatívne bezpečné – ak nepreťažujete svoj penis. Niektorí muži hlásia nárast až o 5 cm. Cvičenie je časovo náročné a je potrebná dôslednosť.

Vákuové pumpy a iné prístroje na zväčšenie penisu

Na internete v rôznych sexuologických obchodoch môžete nájsť aj vákuové pumpy na zväčšenie penisu, extendery a iné prístroje. Tieto prístroje si niektorí muži pochvaľujú, väčšina však ich prínos nevidí. Na efekt sa čaká veľmi dlho. Penis je veľmi citlivý orgán a ak by ste ho takýmto fyzickým zásahom preťažili, mohlo by sa Vám stať, že porušíte cievy a privodíte ešte viac problémov. Ak ich chcete užívať, tak ich užívajte veľmi opatrne.

Chirurgické zákroky

Poslednou možnosťou na zväčšenie penisu sú chirurgické zákroky. K takýmto operačným procedúram sú lekári priklonení najmenej – na zväčšenie penisu je potrebné mať väčšinou dosť dobrý dôvod. Predsa len, penis je veľmi citlivý orgán a ak by operácie na zväčšenie penisu boli bežné a bezpečné, stáli by na ne muži v radoch. Pri operácii penisu je zvýšené riziko infekcií, vo väčšine prípadov sa potom liečia dlho. 

 

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu:

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

4.7/5 - (10 votes)

Leave a Reply