Porovnanie – Vimax Pills vs Xtrasize vs Andropharmia Penis

Vimax Pills vs Xtrasize

Na trhu s výživovými doplnkami sa v poslednej dobe objavujú nové mená čoraz častejšie. V lekárni je menšie riziko, že si kúpite nefunkčný produkt, na internete je potrebné byť veľmi obozretný. Aj napriek snahám sa občas nejaký nepodarok prešmykne a krátku dobu robí zlé meno ostatným výživovým doplnkom. Oznámkovali sme výživové doplnky ako v škole, podľa toho, či splnili to, čo sľúbovali.

Vimax Pills

Vimax PillsPrvé, čo môžete v diskusných fórach vidieť sú chvály na tento prípravok. A keď idete ďalej, pokračujú. Výživový doplnok je hodnotený ako najlepší doplnok. Jeho účinky si pochvaľujú mnohí muži, pretože pretrvávajú dlhodobo. Vimax Pills zväčšuje penis, zväčšenie je viditeľné, ide o pár centimetrov. Zlepšuje erekciu – po užívaní prípravku je silnejšia vydrží dlhšie. Odstraňuje predčasnú ejakuláciu – nástup ejakulácie odďaľuje a následne optimalizuje, tak aby ste ejakulovali v dobe, v ktorej ejakuluje priemerný muž.

Výživový doplnok prešiel na jednotku a jeho užívanie odporúčame.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax lekáreň 

XtrasizeXtraSize

Výživový doplnok je veľmi známym produktom na zväčšenie penisu do dĺžky aj hrúbky – sľubuje zväčšenie penisu až o 7,5 cm. Podľa recenzií zákazníkov sú zmeny veľkosti minimálne. Jedinou z jeho výhod je to, že výživový doplnok je voľne dostupný v lekárni, ale má vyššiu cenu. Recenzie zákazníkov sú prevažne negatívne, pozitívne recenzie sú výnimočnou záležitosťou.

Výživový doplnok prešiel s odretými ušami na štvorku. Môžete ho vyskúšať, avšak mnoho mužov ľutuje toto rozhodnutie.

Andropharmia Penis

Andropharmia PenisO tomto výživovom doplnku je dostupných málo informácii a málo recenzií užívateľov. Má prírodné zloženie, ktoré nespôsobuje vedľajšie účinky. Podľa oficiálnych popisov by mal produkt zväčšovať penis o 0,3 cm za mesiac a zvýšiť produkciu testosterónu. Nepredáva sa na Slovensku ale v Česku, čo by mohol byť problém.

Výživové doplnku udeľujeme nedostatočnú – nemáme dostatok informácii, prípravok je na trhu zatiaľ krátko. Navyše sa u nás nedá kúpiť. Nie vždy je nové aj dobré – a pri výživových doplnkoch treba byť dvojnásobne obozretný.

Záverečné zhrnutie:

Výživové doplnky na zväčšenie penisu sa rôznia – nielen sľubovanými účinkami, ale aj tým ako ich plnia. Dúfame, že sme Vám prehľadným známkovaním uľahčili rozhodovanie a pomohli s výberom.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Leave a Reply