Predčasná ejakulácia – problém, ktorý trápi mnohých mužov

Predčasná ejakulácia – problém, ktorý trápi mnohých mužov

Predčasná ejakulácia nastáva, keď človek prežíva orgazmus až príliš skoro po sexuálnej aktivite a s minimálnou stimuláciou penisu. Nazýva sa tiež skorá ejakulácia, rýchla ejakulácia, rýchle vyvrcholenie, predčasné vyvrcholenie. Kým sa to stane zriedka, nie je to dôvod na obavy. Môžete však spĺňať diagnostické kritériá pre predčasné ejakulácia, ak:

 • Vždy alebo takmer vždy ejakulujete už počas jednej minúty po penetrácii
 • Nie ste schopný oddialiť ejakuláciu počas pohlavného styku
 • Cítite sa frustrovaný a vyhýbate sa sexuálnej aktivity z tohto dôvodu

Rovnako biologické ako psychické faktory hrajú rolu pri probléme s predčasnou ejakuláciou. Hoci sa veľa ľudí hanbí hovoriť o tom, predčasná ejakulácia je bežný a liečiteľný stav. Lieky, poradenstvo a sexuálne techniky, ktoré odďaľujú ejakuláciu – alebo kombinácia týchto – môže pomôcť zlepšiť sex pre vás a vášho partnera.

Chceli by ste vyskúšať nové produkty na zlepšenie sexuálnej výdrže? Prírodné doplnky výživy, prípravky a overené afrodiziaká nájdete po kliknutí na Aktivujte zľavu. Pri objednávke napíšte AS10 za meno a získate zľavu 10 percent na celú vašu objednávku a pri objednaní 3 produktov expresnú dopravu kuriérom zdarma.

Čo spôsobuje predčasnú ejakuláciu?

Väčšina prípadov predčasnej ejakulácii nemá jasnú príčinu. S viacerými sexuálnymi skúsenosťami a vekom sa muži často naučia ako oneskoriť orgazmus. Predčasná ejakulácia môže nastať s novým partnerom. To sa môže stať len v určitých sexuálnych situáciách alebo ak prešla dlhá doba od poslednej ejakulácie. Predčasnú ejakuláciou môžu spôsobiť psychologické faktory, ako je úzkosť, pocit viny alebo depresie. V niektorých prípadoch môže mať súvis so zdravotnými problémami , ako sú hormonálne problémy, zranenia alebo vedľajší účinok niektorých liekov. Niektorí lekári sa domnievajú, že priskoré sexuálne skúsenosti môžu stanoviť vzor, ktorý môže byť ťažké neskôr zmeniť v živote, ako napríklad:

 • Situácie, v ktorých ste možno náhlivo dosiahli vyvrcholenie, aby sa zabránilo odhaleniu
 • Pocity viny, ktoré zvyšujú sklon k urýchleniu vyvrcholenia

Predčasná ejakulácia ako oddialiť

Ďalšie faktory, ktoré môžu hrať úlohu pri predčasnej ejakulácii patria:

 • Erektilná dysfunkcia. Muži, ktorí majú obavy o získanie erekcie alebo jej udržanie počas pohlavného styku môžu urýchlovať vyvrcholenie, čo môže byť ťažké zmeniť.
 • Úzkosť. Muži s predčasnou ejakuláciou majú tiež problémy s úzkosťou – buď konkrétne týkajúcu sa sexuálnej výkonnosti alebo vzťahujúcu sa k iným otázkam.
 • Problémy vo vzťahoch. Ak ste mali uspokojujúce sexuálne vzťahy s inými partnermi, v ktorých predčasná ejakulácia sa vyskytla zriedka alebo vôbec nie, je možné, že medziľudské problémy medzi vami a vašim aktuálnym partnerom prispievajú k problému.
Prečítajte si dobrý tip pre vaše zdravie
Chcete dosiahnuť prírodné zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie? Ak máte problémy s erekciou alebo ejakuláciou, máme pre vás prírodnú náhradu za Viagru, je to najlepšie hodnotený produkt Vimax Pills – nové zloženie z Kanady! Objednať Vimax Pills a recenzie
Medzi biologické faktory, ktoré môžu prispieť k problému s predčasnou ejakuláciou sa zaraďujú

 • Abnormálne hladiny hormónov
 • Zápaly a infekcie močovej trubice alebo prostaty
 • Abnormálne hladiny chemických látok v mozgu zvané neurotransmitery
 • Problémy so štítnou žľazou
 • Poškodenie nervov po chirurgickom zákroku alebo trauma (vzácne)

Aké sú príznaky?

Hlavným príznakom je nekontrolovaná ejakulácia, a to buď pred alebo krátko po začatí pohlavnom styku.  Ejakulácia nastane skôr než si osoba želá, s minimálnou sexuálnou stimuláciou. Predčasná ejakulácia môže byť posúdená ako celoživotná (primárne) alebo získaná (sekundárne). Celoživotná predčasná ejakulácia nastáva všetky alebo takmer po celú dobu počnúc prvými sexuálnymi stretnutiami. Získaná predčasná ejakulácia má rovnaké príznaky, ale rozvinie sa potom, čo ste mali predchádzajúce sexuálne skúsenosti bez ejakulačných problémov.

Vedeli ste že tabletky Vimax Pills sú najlepšie hodnotený doplnok na zlepšenie sexuálneho života? Vimax Pills diskusie

Kedy by ste mali navštíviť doktora?

Navštíviť doktora by ste mali vtedy, keď  predčasne ejakulujete pri väčšine vašich pohlavných stykov. Je bežné, že ľudia sa cítia trápne diskutovať o sexuálnych zdravotných problémoch, ale nedovoľte, aby vám to zabránilo v porade s vašim lekárom. Predčasná ejakulácia je bežný a liečiteľný problém. Lekár s vami bude diskutovať o vašej zdravotnej a sexuálnej histórii. On alebo ona bude robiť dôkladnú fyzickú prehliadku. Lekár môže chcieť hovoriť tiež s vašim partnerom. Predčasná ejakulácia môže mať veľa príčin, takže lekár môže nariadiť laboratórne testy, aby vylúčil možnosť iného zdravotného problému. Rozhodnutie o tom, že sa porozprávate so svojím lekárom, je najdôležitejším krokom, ktorý môžete urobiť. V medziobdobí skúste skúmať ďalšie spôsoby, ktorými sa vy a váš partner môže spojiť. Aj keď predčasná ejakulácia môže spôsobiť značné napätie a úzkosť vo vzťahu, ide o liečiteľný stav.

Predčasná ejakulácia ako oddialiť predčasnú ejakuláciu

Liečba predčasnej ejakulácie

Najbežnejšie možnosti liečby predčasnej ejakulácie zahŕňajú lokálne anestetiká, lieky a poradenstvo. Majte na pamäti, že to môže trvať nejaký čas na nájdenie liečby alebo kombinácie procedúr, ktorá bude pracovať pre vás. V niektorých prípadoch liečba predčasnej ejakulácie môže zahŕňať jednoduché kroky, ako je napríklad masturbáciu pred stykom hodinu alebo dve, takže ste schopný oddialiť ejakuláciu pri sexe. Lekár tiež môže odporučiť vyhnúť sa pohlavnému styku počas určitej doby a zamerať sa na iné sexuálne hry.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kúpiť Vimax Pills

Lekár vám môže vysvetliť rôzne „stop“ techniky. Táto metóda funguje takto:

 1. Začnite sexuálnu aktivitu ako zvyčajne, vrátane stimulácie penisu, kým sa necítite takmer pripravení k ejakulácii.
 2. Poproste vášho partnera, nech vám stlačí koniec penisu, v mieste, kde hlava (žaluď) spája hriadeľ a udržiava stlačenie po dobu niekoľkých sekúnd, kým nutkanie k ejakulácii povolí
 3. Po uvoľnení stlačenia počkajte asi 30 sekúnd, potom sa vráťte na predohru. Môžete si všimnúť, že stláčanie penisu spôsobí stratu plnej erekcie, ale po chvíli sa zas obnoví
 4. Ak máte znovu pocit, že budete ejakulovať, váš partner môže opakovať proces stláčania.
POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 8 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

RECENZIE DOKTOROV – Najlepšie prípravky na odstránenie predčasnej ejakulácie
Odporúčame Vám tieto dva prípravky:

 • Drahší, extra rýchly prípravok Ultra Potencia – odstraňuje predčasnú ejakuláciu a prináša mužom výhody ako viacej testosterónu a libida, lepšiu erekciu.
 • Lacnejší, spoľahlivý Vimax Pills – jeho parketa je odstránenie predčasnej ejakulácie, ale dokáže aj zvýšiť tvorbu testosterónu a nakopnúť libido. Zväčšuje penis a napomáha kvalitnejšej ejakulácii.

Vimax Pills

Vimax Pills

Vimax Pills je podobne ako Novinka Ultra Potencia jedným z najlepšie hodnotených produktov na zlepšenie erekcie. Ďalšie výhody sú odstránenie predčasnej ejakulácie, zväčšenie penisu, zvýšenie libida, predĺženie pohlavného styku, lepší orgazmus partnerky a zvýšenie vzrušenia. Produkty sa môžu kombinovať a niektorí zákazníci majú dobré skúsenosti pri užívaní s Dragon Power. Aké sú rozdiely medzi tabletkami na erekciu?

Vimax Pills – dlhodobé zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zlepšenie erekcie, vhodný ako doplnok pri užívaní Vimax Pills
Dragon Power – prírodné afrodiziakum pre skutočne rýchle zvýšenie vzrušenia, tiež je vhodný doplnok

Vimax Pills obsahuje 30 tabletiek a výrobca doporučuje dlhodobé užívanie, je potrebné ho užívať 3-6 mesiacov, výsledky sa odlišujú prípad od prípadu ale dlhobé užívanie väčšinou pomôže dosiahnuť dlhodobý efekt po ktorom už produkt nie je potrebné užívať, pre rýchlejší efekt skúste Ultra Potencia a Dragon Power podľa toho či chcete rýchlu erekciu alebo oveľa vyššie vzrušenie.
Kde kúpiť produkt: Oficiálna stránka VimaxPills.sk a VimaxPills.com
Doplnkové produkty: Ultra Potencia a Dragon Power
Ako vybrať Vimax Pills: Doporučujeme Nové zloženie, viac balení pre dlhodobé užívanie so zľavou, oficiálneho predajcu VimaxPills.sk
Ďalšie prírodné afrodiziaká: Na vigrx.cz a afrodi.sk
Sú aj podobné produkty pre ženy? Áno doporučujeme Breastmax, Clitorin a Vigorelle na vigrx.sk

Viac o produkte na oficiálnej stránke VimaxPills.sk.

5/5 - (3 votes)

Leave a Reply