Vedeli ste o tom, že priemerná veľkosť penisu na Slovensku je väčšia ako v Česku?

Veľkosť penisu

Viete aká je priemerná veľkosť penisu? Možno áno, možno nie. V tomto článku sa dozviete nielen aká je priemerná veľkosť vo svete, ale aj v našich podmienkach. A ako nadpis prezrádza, bratia Češi môžu slovenským mužom závidieť!

Priemerná veľkosť penisuPriemerná veľkosť penisu

Odborníci sa snažia zodpovedať túto častú otázku, aktuálne sú relevantné nasledovné číselné údaje.

Vedecká štúdia z roku 2015 udáva tieto čísla: priemerná dĺžka penisu pri stoporení je 13,12 cm a obvod 11,66 cm. V pokojnom stave mal priemerný penis dĺžku 9,1 cm a obvod 9,3 cm. Výskumnú vzorku tvorili 15 000 dospelých mužov, čo je pre štatistikov štatisticky významná vzorka populácie.

V porovnaní s touto najnovšou štúdiou z roku 2015 sa ďalej zistilo, že priemerní muži na Slovensku v porovnaní s priemernými mužmi v Česku majú penis väčší o 19,71% !!! Síce sú to pozitívne čísla, no muži sa stále strachujú o veľkosť svojho krásavca a považujú ho za malého. Chceli by ho zväčšiť.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax  na predaj

Zväčšenie penisu – dá sa to?

Čo ak máte malý penis? Zväčšite si ho! A čo ak je Váš penis priemerne veľký, no Vy stále nie ste spokojní? Odpoveď je rovnaká – zväčšite si ho!

Penis sa dá zväčšiť, existuje viacero možností. Niektoré sú bezpečné, iné menej, niektorým by ste sa rozhodne mali vyhnúť.

Vákuová pumpa

  • Chirurgické zákroky a technika sťahovania – vyhnite sa im! Tieto metódy sú nebezpečné a ak sa niečo v ich procese pokazí, následky sú celoživotné. Hrozia Vám nielen modriny a odreniny, ale aj pretrhnutie ciev v penise, prípadne trvalé a nenávratné poškodenie svalov, ktoré prinášajú erekciu.
  • Vákuové pumpy a extendery – nie sú bezpečné, výsledný efekt je mizivý. Nemusia účinkovať na každého – to Vám potvrdia aj zákaznícke recenzie v diskusných fórach. Nesprávne užívanie môže spôsobiť vážne následky.
  • Jelqing, Kegelové cviky – bezpečné, časovo náročné. Vyžadujú pravidelné cvičenie, Kegelové cviky dokonca až 4x denne. Zväčšenie penisu uvádzajú muži od 0,5 do 2,5 cm.
  • Výživové doplnky – najbezpečnejšia možnosť na zväčšenie penisu. Sú prírodné, predávajú sa v lekárni a väčšina mužov má s nimi pozitívne skúsenosti. Je potrebné vybrať si spoľahlivý a overený prípravok na zväčšenie penisu, pretože to nedokážu všetky.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Leave a Reply