Máte suché a riedke vlasy? Vyskúšajte Saw Palmetto Forte na rast vlasov

Saw palmetto extrakt v lekárni rast vlasovSaw palmetto je druh palmy, ktorý rastie na Floride a v niekoľkých ďalších štátoch v juhovýchodnej časti USA. Palma má dlhé, zelené, špicaté listy tak ako mnohé iné druhy paliem, ale jeden rozdiel tu predsa len je, a to že konáre Saw palmetto sú posiate drobnými bobuľami. Pôvodní obyvatelia Ameriky patriaci ku kmeňu Seminole na území dnešnej Floridy sa týmito bobuľami živili a tiež ich používali ako liek na problémy s močovým mechúrom, pohlavnými orgánmi, konkrétne zväčšenou prostatou, ale aj na zvýšenie produkcie spermií, na liečbu ochorení štítnej žľazy a metabolizmu, na podporu trávenia a zlepšenie trávenia. Bobule sa používali aj na liečbu kašľa, astmy, chronickej bronchitídy, nevoľnosti, problémov so spaním a neplodnosťou, migrény.

Účinky:

Saw palmeto sa považuje za najpopulárnejší liek účinný pri vypadávaní vlasov. Plešatosť je najčastejšou príčinou vypadávania vlasov u mužov aj žien. Spôsobuje ju znížená hladina testosterónu a zvýšené množstvo dihydrotestosterónu (DHT) vo vlasovom tkanive a vlasových vačkoch. Šampón Saw Palmetto bol navrhnutý tak, aby minimalizoval vytváranie látky DHT vo vlasovom tkanive. Vypadávanie vlasov je postupné a rovnako postupné je aj ich obnovenie. Môže trvať tri mesiace kým sú viditeľné prvé výsledky. Potom, čo sa rast vlasov obnoví, je nutné aj naďalej používať šampón najmenej každý druhý deň. Šampón napomáha regenerácii pokožky hlavy, spevňuje vlasovú štruktúru, obnovuje rast vlasov.

Okrem iného má táto rastlina pozitívny vplyv pri operácii prostaty. Výskum dokazuje, že užívanie 320 mg rastliny saw palmetto denne po dobu dvoch mesiacov pred operáciou prostaty eliminuje operačný čas, stratu krvi, problémypri operácii a celkový čas strávený v nemocnici po operácii.

Pozitívny účinok bol preukázaný aj u mužov trpiacich benígnou hyperpláziou prostaty.

Ďalšie pozitívne účinky:

 • Má priaznivý vplyv pri liečbe zápalu močových ciest.
 • Má detoxikačné účinky.
 • Reguluje hladinu hormónov, stabilizuje hladinu testosterónu.
 • Zvyšuje sexuálnu výdrž.
 • Pôsobí ako diuretikum a antiseptikum.
 • Má blahodárne účinky pri bronchitíde, astme, kašli.
 • Zlepšuje celkový zdravotný stav.

Saw palmetto učinkyZloženie:

 • extrakt z rastliny Saw palmetto
 • jojobový olej
 • extrakt z aloe
 • olej z pšeničných klíčkov
 • žihľavový extrakt

Použitie:

Šampón jemne vmasírujte do mokrých vlasov, nechajte pár minút pôsobiť a potom dôkladne hlavu opláchnite. Pozitívne účinky by sa mali dostaviť do troch mesiacov od začatia používania.

Hlavné výhody:

Saw palmetto Hlavnou výhodou je široké využitie prípravkov z tejto rasliny. Rastlina saw palmetto je už dlho známa pre svoje účinky. Využívali ju už pôvodní obyvatelia Ameriky na začiatku 20. storočia na liečbu ochorení močového mechúra.Dnes prípravky z tejto rastliny využíva mnoho mužov pri rakovine prostaty a benígnej hyperplázii prostaty. Okrem iného sa táto rastlina používa pri liečbe nachladnutia, kašľa, astmy, chronickej bronchitídy, migrén, zlepšuje tiež sexuálnu výdrž, má detoxikačné účinky, reguluje hladinu hormónov, pôsobí ako diuretikum a antiseptikum. Má tiež sedatívne účinky. Prípravky v podobe šampónov napomáhajú obnoviť vlasovú štruktúru pri plešatosti, napomáhajú regenerácii vlasovej pokožky, spevňujú štruktúru vlasov. Zlepšuje celkový zdravotný stav.Nie sú zazanmenamé žiadne prípady alergických reakcií.

Hlavné nevýhody:

Nežiaduce účinky sú ojedinelé. Môžu zahŕňať ospalosť, bolesť hlavy, nauzeu, zápchu alebo hnačku.

Naše doporučenie je používať šampón namenej každý druhý deň po dobu aspoň troch mesiacov presne podľa návodu na etikete, aby sa dostavili želané výsledky. Vhodné je aj poradiť sa s vašim lekárom.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na doplnky Clitorin, Vigorelle a Breastmax. Ak máte záujem o tieto doplnky výživy na zvýšenie vzrušenia, zvlhčenie vagíny a väčšie prsia, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení, navyše pri objednaní 3 a viac produktov je doprava zdarma. Zľava 10 percent na Clitorin a ďalšie produkty platí len do vypredania zásob!
Clitorin – zvýšenie vzrušenia pre lepší orgazmus, môže pomôcť pre zvýšenie plodnosti pre ženy.
Vigorelle – chladivý gél pre lepšie zvlhčenie, prekrvenie vagíny, zvýšenie libida a chuti na sex.
Breastmax – tabletky na zväčšenie pŕs a štíhlu postavu, vhodný pre mladšie aj pre staršie ženy.  Objednať

Najlepšie prírodné tabletky s efektom Muira Puama:
PRE MUŽOV: Ultra Potencianajexkluzívnejšie tabletky s okamžitým efektom s vyššou cenou
PRE MUŽOV: Vimax Pills najlepšie prírodné tabletky s dlhodobým efektom za nižšiu cenu
PRE ŽENY:Clitorinnajlepšie tabletky pre ženy na zvýšenie vzrušenia pri pohlavnom styku, ktoré zaručujú tiež rýchle zvýšenie chuti na sex pre lepší orgazmus, majú dlhodobý efekt, nízka cena

My doporučujeme prípravok Vimax Pills. Clitorin má dlhodobý účinok pre zdravie – odporúčame.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov.
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je vaša! Akcia platí pre všetky produkty na afrodi.sk.

RECENZIE LEKÁROV: Najlepšie prípravky s účinkami Muira Puama

Vimax Pills – kvalitný prípravok s dlhodobými účinkami prináša odstránenie predčasnej erekcie, zabezpečuje vyššiu tvorbu testosterónu, podporuje zdravú erekciu a predlžuje penis.

Ultra Potencia –  luxusný prípravok z vyššej cenovej kategórie. Je najrýchlejšie účinkujúci a prináša vyššie libido a zlepšenie erekcie.

Clitorin – najznámejší doplnok výživy doporučený lekármi pre ženy s okamžitým efektom s vyššou cenou. Pre ženy doporučujteme tabletky Clitorin a Provestra

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply