Ako zväčšiť penis? – nefunkčné mýty vs. overené fakty

Ako zväčšiť penis overené fakty

Veľkosťou svojho penisu sa zaoberá každý muž. Muži sú kritickí a preto sa často hodnotia veľmi zle – že je ich penis malý. Penis je možné zväčšiť, ak zvolíte správnu stratégiu.

Nefunkčné mýty

Vákuové pumpy a extendery – zásahy do tela sú veľmi rizikové, hlavne ak ide o laické zásahy. Odborníci varujú pred takýmito produktmi. Ak už aj vlastníte nejakú pumpu, je vhodné nepreháňať užívanie. Mohlo by sa stať, že Vám praskne cievka v penise a potom by to vyžadovalo lekársky zákrok a sexuálnu abstinenciu. Au!


Chirurgické zákroky
– niektorí muži v snahe o zväčšenie svojej pýchy sú schopní urobiť čokoľvek. Doslova čokoľvek. Aj ľahnúť si pod nôž lekára. Starí ľudia vedeli, že čo raz lekár reže, už nikdy nebude také ako predtým a preto sa operáciám vyhýbali, pokiaľ to bolo možné. Preto je absolútne neuveriteľné, že sa niektorí muži rozhodnú absolvovať operačný zákrok na zväčšenie penisu. Môže byť akýkoľvek dobrý lekár, no vždy sa môže niečo pokaziť a Vy môžete skončiť s ešte väčšími problémami.

 Ako zväčšiť penis

Oholenie intímnych partií – môžete to spraviť, avšak pôjde iba o optickú ilúziu zväčšenia penisu. Fyzicky sa nič nestane. Možno to na chvíľu oklame Vašu sexuálnu partnerku, pri sexe však zistí pravdu – že je Váš penis stále rovnako malý.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Objednať Vimax Pills

Overené fakty

Cvičenie – optimálna fyzická kondícia a 100% zdravie napomôžu opätovnému rastu penisu. Je potrebné pravidelné udržiavanie sa vo forme. Špeciálnou kategóriou sú Kegelové cviky – to sú cviky určené na spevnenie svalov panvového dna. Muži ich pravidelným cvičením môžu zlepšiť erekciu, odstrániť problémy pri močení a môžu dosiahnuť mierne zväčšenie penisu.

Zdravý životný štýl – pri zväčšení penisu Vám môže napomôcť aj konzumácia správnych potravín. Vyšší prísun vitamínov a minerálov z ovocia a zeleniny Vám  pomôže dostať sa do formy. Podobne ako odstránenie ťažkých prekorenených jedál.

Dragon PowerNiektoré výživové doplnky – výživové doplnky sú často nazývané ako tabletky na zväčšenie penisu. Majú prírodné zloženie a preto nespôsobujú vedľajšie účinky. Obsahujú minerály, vitamíny a bylinné extrakty. Dajú sa kúpiť online alebo v obyčajnej lekárni bez lekárskeho predpisu. K overeným prípravkom na zväčšenie penisu patria Vimax Pills, Ultra Potencia, VigRX Plus, Dragon Power.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

 

Rate this post

Leave a Reply