Tribulus Terrestris – Kotvičník zemný: základná látka pre väčší penis

Tribulus terrestris pre väčší penis

Tribulus terrestris je bylina známa taktiež pod menom kotvičník zemný. Známy je od čias staroveku, využívali ho už lekári v Mezopotámii. Neznámy nie je ani v súčasnosti. Jeho uplatnenie je predovšetkým v kulturistike, pretože účinky kotvičníka vplývajú na tvorbu svalovej hmoty a jej rozloženie na tele. Okrem kulturistiky však prináša zlepšenie v sexuálnej oblasti, pretože k jeho účinkom patrí aj zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie a vyššia tvorba spermií.

Účinky kotvičníka zemného

Tribulus Terrestris

 • Zlepšenia v sexuálnej oblasti
 • zlepšenie erekcie
 • zvýšenie libida
 • zvýšenie plodnosti muža
 • zvýšenie sexuality a sexuálnych zážitkov
 • zvýšenie tvorby spermií
 • zvýšená tvorby hormónu testosterónu

Všetky účinky sú dôležité preto, aby ste boli sexuálne zdravý.

Ďalšie pozitívne účinky:
 • zvýšenie celkovej fyzickej sily
 • zlepšenie imunity
 • pozitívne vplyvy na hormonálnu nerovnováhu
 • zvýšenie množstva svalovej hmoty
 • podporuje redukciu telesného tuku
 • optimálne pôsobí na krvný tlak

Kotvičník má pozitívne účinky aj na ženy, napr. zvyšuje tvorbu estrogénu a minimalizuje sprievodné znaky menopauzy.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax diskusia 
Kde ho nájdete?

Takéto komplexné účinky na sexuálny život z kotvičníka zemného robia často využívanú ingredienciu vo väčšine výživových doplnkov. Ak máte záujem o čistý extrakt kotvičníka, predáva sa aj samostatne. Balenie Tribulus Terrestris má 60 tabliet a dá kúpiť v online lekárni Cena je približne 50€. Je to voľne dostupný doplnok výživy, na jeho kúpu nepotrebujete lekársky predpis.

Skúsenosti s kotvičníkom

Skúsenosti zákazníkov s kotvičníkom sú veľmi dobré skúsenosti. Prírodný liek na zvýšenie sexuálnej výkonnosti a zlepšenie erekcie je medzi mužmi veľmi vítaný, pretože neprináša vedľajšie účinky. Je vhodný aj pre tých, ktorí majú ochorenia spôsobené hormonálnou nerovnováhou. V recenziách zákazníkov sa však dočítate, že neúčinkuje na každého a zlepšenie neprichádza okamžite. Aby ste dosiahli uvedené účinky, je potrebné dlhodobé užívanie.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 6 zákazníkov!
Vyskúšajte prírodné afrodiziakum pre mužov Dragon Power! Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku tohto produktu. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Záverečné zhrnutie

Všetky účinky kotvičníka zemného sú prvým krokom na ceste k zväčšeniu penisu. Kotvičník optimalizuje zdravie v sexuálnej oblasti aj zdravie Vášho fyzického tela. Avšak, na to aby ste mali väčší penis potrebujete toho spraviť ešte viac (výživové doplnky, vákuové pumpy, rôzne cviky) – užívanie samotného kotvičníka nestačí. Je to však dobrý štart na tejto dlhej ceste.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života

4.9/5 - (8 votes)

Leave a Reply