Ultra Potencia (UP 4 Men)

 

Ultra Potencia

Ultra Potencia je výživový prírodný doplnok určený pre mužov, ako napovedá aj jeho skratka UP 4Men. Prípravok napomáha pri dlhotrvajúcich problémoch s erekciou, impotenciou ale výrobca uvádza, že budete vedieť ovládať aj svoj ejakulát s celkovou „ultra účinnosťou“ 4 dni a 4 noci. O pravdivosti týchto slov sme pátrali medzi zákazníkmi na internete a výsledok Vám prinášame v tejto krátkej recenzii.

Účinky:

 • napomáha zlepšiť erekciu, zlepšuje pohlavný styk
 • spomaľuje proces ejakulácie, zabraňuje predčasnému vyvrcholeniu
 • predlžuje, zvyšuje a zintenzívňuje sexuálnu rozkoš a orgazmus
 • zvyšuje libido a sexuálnu výdrž
 • zvyšuje potenciu a plodnosť

Výrobca tvrdí, že tento prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky. Po užití zlepšuje erekciu, efekt pretrváva približne 5 dní.  

Zloženie

extrakt z koreňa Rehmannia –  je považovaný za tonikum a diuretikum, jeho činnosť je preukázaná pri anémii, problémoch močových ciest a pri závratoch.

extrakt zo ženšenu – je známy na ďalekom východe ako koreň života, pretože spomaľuje proces starnutia a udržuje túžbu po živote. V Číne veria, že ženšen dokáže vyliečiť celý rad ochorení: impotenciu, anémiu, poruchy trávenia, nespavosť, únavu, poruchy krvného obehu, dokáže regulovať krvný tlak, zlepšuje činnosť mozgu atď. Tiež stimuluje žľazy s vnútornou sekréciou a umožňuje lepšie vstrebávanie vitamínov a minerálov.

extrakt z Wild Yam – Dioscorea Opposita je známa svojimi blahodárnymi účinkami. Znižuje hladinu cholestrerolu, má protizápalové účinky, používa sa pri problémoch dráždivého čreva, podráždeného žalúdka a žlčníka, normalizuje hladiny hormónov, posilňuje imunitný systém.

extrakt zo severského Goji – Goji je rastlina mimoriadne bohatá na vitamíny a minerálne látky, obsahuje dôležité vitamíny B1, B2, C ktoré sú potrebné pre vyváženú kombináciu látok potrebných pre správne fungovanie metabolizmu. Obsahuje aj bielkoviny – vápnik, chróm, železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. Goji zlepšuje krvní obeh, posilňuje srdce, spomaľuje starnutie, významne zvyšuje fyzickú vytrvalosť a má protirakovinové účinky.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 7 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

extrakt z Alpínie liečivej – posilňuje činnosť obličiek a sleziny, ktoré zvyšujú hladinu produkovaných hormónov  a tým sa zvyšuje sexuálna túžba. Má priaznivé účinky na trávenie, dodáva energiu po telesnej námahe a zrýchľuje schopnosť regenerácie.

extrakt z Pornatky kokosovej –  často používaná v čínskej medicíne, pre svoje účinky. Poria zlepšuje aj imunitný systém a podporuje zdravie sleziny.

extrakt z kôry škorice – je prírodný antioxidant, ktorý pomáha ľuďom s diabetom – znižuje hladinu cukru. Ďalej zlepšujú krvní obeh, posilňujú funkciu mozgu, dodávajú fyzickú energiu a odstraňujú pocity únavy.

Nákup

UP sa dá zakúpiť online, výrobca poskytuje 30 dňovú záruku so 100% garanciou vrátenia peňazí. Takisto sľubuje aj diskrétne dodanie.

Bohužiaľ, jeho dodanie nie je v cene a dodacia suma nie je vôbec zanedbateľná, hlavne čo sa týka expresnej dopravy. Ale ak ste ochotný týždeň počkať na balík, tak to nebude až také finančne zaťažujúce. Pri kúpe väčších balení by ste mali mať poštovné zdarma, výrobca dáva aj iné zľavy.  V čase písania recenzie neboli alternatívy pre objednanie, iba oficiálna stránka.

Názory zákazníkov

Na internete sme našli len veľmi málo názorov zákazníkov – len na stránke výrobcu. Sú len dve možnosti prečo je to tak:

1. buď sú naozaj takí zaneprázdnení v spálni, ako uvádza výrobca

2. alebo preto, že prípravok je ešte stále pomerne neznámy, málo diskutovaný – pri písaní recenzie sme sa s inou recenziou ani nestretli ani na slovenských, ani na českých stránkach.

Recenzie na stránke výrobcu sú kladné, muži si pochvaľujú výsledný efekt, potešilo ich, že výrobca za tú cenu zasiela „výhodné trojbalenie“.

Hodnotenie: 5/5 Najlepší na rýchle zlepšenie erekcie

Hlavné výhody:

 • prírodné zloženie
 • záruka
 • balenie – buď samotný UP alebo atraktívne trojbalenie
 • atraktívne zľavy pri väčších baleniach

Hlavné nevýhody:

 • dĺžka a cena dopravy
 • pomerne vysoká cena
 • je dostupný len na internete

UP je zatiaľ málo známy výživový doplnok na podporu erekcie. Z tých pár zákazníckych recenzií nemožno konštatovať nič definitívne o jeho účinnosti či neúčinnosti. Pri pohľade na zahraničné fóra sa môžete dočítať o mnohých pozitívnych skúsenostich. Prípravok je rozhodne zaujímavou voľbou aj kvôli  tomu, že predajca zasiela tri produkty, jeden z nich je Vimax Pills, ktorý je medzi mužmi veľmi obľúbený.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax na predaj
4/5 - (6 votes)

Leave a Reply