Vákuové pumpy na zväčšenie penisu? Ktoré Vám nepomôžu?

Vákuové pumpy na zväčšenie penisu

Vákuové pumpy na zväčšenie penisu – mýty alebo realita? Túto otázku si možno kladiete na začiatku tohto článku.

Ako vyzerá a funguje vákuová pumpa?

Vákuové pumpy majú valcovitý tvar. Pumpa je buď manuálna alebo má motorček. Navlieka sa na penis. Niekedy je vhodné odstrániť ochlpenie z genitálii. Práca pumpy spočíva vo vytvorení vákua okolo penisu – tak dochádza k prekrveniu penisu a pomalému rastu. So stúpaním vákua stúpa aj tlak v penisu – dajte pozor, aký veľký tlak podstúpite, pretože priveľký tlak môže poškodiť cievy v penise. Na trhu existuje viacero druhov vákuových púmp.

Vakuové pumpy

Klasické vákuové pumpy – tieto sme popísali už vyššie. Pri klasických pumpách sa odporúča ešte dodatočné užívanie lubrikantov a pravdepodobnosť zranenia je vyššia (modriny, odreniny).

Vodné vákuové pumpy – sú drahšie ako klasické vákuové pumpy, avšak účinnejšie. Nastáva rýchlejšie sací efekt, ktorý je bezpečnejší (v prípade správnej manipulácie s pumpou). Nie je potrebné využívanie lubrikantov. K spoľahlivým vodným pumpám patrí značka Bathmate.

Aké sú skúsenosti s vákuovými pumpami

V recenziách zákazníkov na internete môžete nájsť len málo pozitívnych recenzií. Muži, ktorí videli zlepšenie však uznávajú, že na výsledok museli veľmi dlho čakať.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Objednať Vimax

Pravda je taká, že účinnosť vákuových púmp je minimálna pre zdravého muža. Vedecké výskumy zistili dlhodobým výskumom, že ich úspešnosť je 10%. Avšak, omnoho účinnejšie sú pre mužov, ktorý majú nejaký sexuálny problém – príznaky impotencie, neprirodzené zahnutie penisu. V takýchto prípadoch vákuové pumpy napravujú zdravotné problémy. Súčasne s tým prichádza zväčšenie penisu – v priemere však ide len o 0,5 cm.

Vákuové pumpy by mali byť len dočasným riešením, nie sú odporúčané na dlhodobé používanie. Neodporúča sa ani jej niekoľkohodinové užívanie počas dňa – práve kvôli spomínanému tlaku v penise a násilnom prekrvení.

Záverečné zhrnutie:

Vákuové pumpy na zväčšenie penisu existujú. Na výsledky sa však veľmi dlho čaká, tie sú minimálne. Neúčinkujú na každého. Odborníci užívanie vákuových púmp neschvaľujú, hrozí pri nich riziko úrazu s trvalými následkami. Na zväčšenie penisu existujú aj iné, bezpečnejšie cesty – napr. cviky, masáže alebo užívanie výživových doplnkov.

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života
PRE ŽENY: Clitorin – afrodiziakum pre ženy, prírodné zvlhčenie vagíny, prírodný doplnok výživy môže pomôcť ženám dosiahnuť silný orgazmus

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Doporučujeme doplnok s rýchlym účinkom Ultra Potencia na zväčšenie penisu. Pri objednaní získate  vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku tohto produktu. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Leave a Reply