Vigrax – recenzie, diskusie, cena, forum, skúsenosti

 

Vigrax

Vigrax je výživový doplnok určený pre mužov. Slúži na podporu erekcie, odstraňuje problém s predčasnou erekciou, zlepšuje krvný obeh a zvyšuje sexuálnu výdrž. Na jeho zakúpenie nie je potrebný lekársky predpis.

Užívanie Vigraxu

Vigrax môžu užívať nielen muži, ktorí majú poruchu v intímnej oblasti, ale aj tí, ktorí chcú zvýšiť svoju výdrž a celkovo skvalitniť svoju erekciu. Prípravok je potrebné užívať dlhodobo, výsledky prichádzajú postupne – s reguláciou a optimalizáciou hormonálnej hladiny. Účinky sa dostavia pri pravidelnom dlhodobom užívaní v plnom rozsahu už po 36 minútach. Pre výrazné zlepšenie rekcie je potrebné poctivé užívanie – dve tabletky denne. Ideálne je ho užívať pol hodiny pred pohlavným stykom. Prvé výsledky by sa mali dostaviť po približne 20 dňoch užívania – erekcia bude dlhšia a budete mať dlhšiu výdrž, zlepší sa orgazmus a zvýši objem ejakulátu. Vigrax nesmú užívať osoby mladšie ako 18 rokov, aj keď prípravok je výlučne na prírodnej báze. Nemá žiadne nežiaduce účinky, ale neodporúča sa prekračovať jeho bežnú odporúčanú dennú dávku.

Zloženie

Vigrax je prírodný výživový doplnok, neobsahuje žiadne chemické látky.

Obsahuje Schizandru čínsku – je to východoázijská popínavá rastlina, ktorá je známa svojimi liečivými účinkami. Má povzbudzujúci účinok, zvyšuje u človeka celkovú výkonnosť a výdrž, zlepšuje priechodnosť ciev, napomáha pri liečbe impotencie, u mužov zvyšuje erekciu, pôsobí na jej pevnosť a plnosť, posilňuje však zároveň aj chuť na sex.

Prípravok obsahuje aj guaranu, ktorá je známou plodinou na povzbudenie tela aj mysle, ktorá podporuje prekrvenie pohlavných orgánov, lepšiu výdrž aj sexuálnu zdatnosť.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax recenzie 
Súčasťou prípravku je aj extrakt zo ženšenu, ktorého koreň je oddávna známy svojimi mimoriadnymi liečivými účinkami na celý organizmus, v sexuálnej oblasti pôsobí antistresovo a zvyšuje chuť na sex.

V prípravku sa nachádza aj Muira puama – je to strom, z ktorého sa využíva do rôznych liečivých prípravkov jeho kôra, odbúrava stres a znižuje únavu, najmä ak ju spôsobuje dlhodobá vyčerpanosť a preťaženosť. Ide o známe afrodiziakum. Podporuje potenciu a zároveň aj významne posilňuje sexuálny pôžitok.

Prípravok obsahuje aj ďalšie účinné látky, minerály, vitamíny a aminokyseliny, ktoré majú podporný charakter a ich cieľom je správne vyživovať organizmus muža tak, aby mu nechýbali žiadne potrebné živiny, aby bol silný a plný energie.

Výskum efektivity

Výskum efektivity, ktorý sa konal metódou „double-blind“ testov zistil, že takmer všetci muži (96%), ktorí dostali Vigrax dosiahli plnšiu a dlhšie trvajúcu erekciu, pričom ju dosahovali rýchlejšie a s lepšou pravidelnosťou ako tí muži, ktorí pri testovaní dostávali iba placebo.

Kde sa dá kúpiť

Vigrax je možné zakúpiť v pohodlí domova, online, výrobca garantuje, že objednaný tovar Vám bude dodaný v čo najväčšej diskrétnosti a v prípade nespokojnosti Vám peniaze vráti.

Hodnotenie: 2/5

Vigrax balenieHlavné výhody:

  • prírodné zloženie,
  • overená účinnosť.

Hlavné nevýhody:

  • potrebné dlhodobejšie pravidelné užívanie pre dosiahnutie plného účinku,
  • zameraný je prevažne na erekciu,
  • spoločnosť neuvádza svoje sídlo ani kontaktné údaje, na oficiálnej stránke výrobku tiež nie je uvedený výrobca, ani distribútor.

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepšie prírodné tabletky na dlhodobé zlepšenie erekcie.

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie.

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie. Objednať VigRX Plus.

Užívatelia, ktorí tento prípravok hodnotia na internete, uvádzajú pri dlhodobejšom užívaní jeho efekt ako veľmi dobrý, je medzi užívateľmi pomerne obľúbený a pochvaľujú si aj jeho výlučne prírodné zloženie. Uvádzajú, že erekcia s podporou tohto prípravku je u nich skutočne plnšia a trvajúca dlhšie.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša! Akcia platí na všetky produkty.

Na druhej strane však zdôrazňujú, že pre dosiahnutie takéhoto požadovaného účinku je dôležité brať prípravok dlhodobejšie, nejde teda o žiadny prípravok rýchlej jednorazovej voľby. Je určený skôr mužom, ktorí chcú podávať v sexuálnej oblasti dlhodobo stabilný výkon v trvalou partnerkou. Pri dlhodobom užívaní si muži pochvaľujú, že účinok nastáva do pol hodiny.

V porovnaní s prípravkami, ktoré sú na lekársky predpis, je tento preparát lacnejší, avšak efektívnosťou rovnako účinný ako tie drahšie preparáty. Rieši aj problémy predčasnej ejakulácie, čo zvlášť zdôrazňovali niektorí muži ako pozitívum. Rovnako pozitívne hodnotili užívatelia aj skutočnosť, že prípravok nie je určený iba pre mužov so sexuálnymi problémami, ale aj pre tých, ktorí svoj sexuálny život chcú ešte obohatiť a rozvinúť, pretože zvyšuje celkovú sexuálnu výdrž muža, aj jeho chuť na sex.

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply