VigRX Plus cena, recenzie, diskusie

VigRX Plus

VigRX Plus je výživový doplnok, ktorý je určený výlučne pre mužov. Jeho hlavným efektom je zväčšenie penisu, ale slúži aj na podporu erekcie, ktorá podľa predajcu „bude tvrdá ako skala“, taktiež zvyšuje záujem o sex a celkovo zlepšuje sexuálny život. VigRX Plus pre užívanie nevyžaduje lekársky predpis.

Účinky VigRX Plus

 • väčší penis (priemerne o 5 cm),
 • silnejšie libido,
 • zlepšenie sexuálneho života,
 • zvýšenie sexuálnej žiadostivosti,
 • zdravá produkcia pohlavných hormónov,
 • zvyšuje fyzickú vytrvalosť pri pohlavnom styku,
 • zlepšuje krvný obeh, podporuje mikrocirkuláciu v oblasti genitálií.

Pre dosiahnutie efektu je potrebné VigRX Plus užívať dlhodobo v dávke jednu tabletku denne. Prvé výsledky na seba nenechajú čakať dlho a majú sa dostaviť už po pár týždňoch pravidelného užívania. Efekt je dlhodobý, permanentný.

Prípravok nesmú užívať osoby mladšie ako 18 rokov, je určený výhradne len pre mužov.

Pokrok s VigRX Plus

Užívanie VigRX Plus je dlhodobé a preto predajca pre lepší prehľad uvádza kedy a čo by ste mali očakávať od užívania prípravku:

 • Prvý až štvrtý týždeň v tomto období by sme mali zaznamenávať najväčšie rozširovanie penisu. Erekcia začína trvať dlhšie.
 • Štvrtý až ôsmy týždeňnastáva významné predĺženie penisu.
 • Deviaty týždeň až ďalejnepopierateľné zmeny oproti minulosti. Pri erekcii si všimnete, že Váš penis je pevnejší a silnejší.

VigRX Plus bol navrhnutý tak, aby rozšíril erektilné tkanivá v penise, a tým zabezpečil viac krvi do pohlavných orgánov.

Zloženie

Výrobok má prírodné zloženie a nemá vedľajšie účinky. Pozostáva z rôznych bylinných koncentrátov. Najhlavnejšie z nich popíšeme podrobnejšie.

Extrakt škorice šípolistej – je prírodný antioxidant, ktorý pomáha ľuďom s diabetom – znižuje hladinu cukru. Ďalej zlepšuje krvný obeh, posilňuje funkciu mozgu, dodáva telu fyzickú energiu a znižuje únavu.

Muira puama – je to strom, z ktorého sa využíva do rôznych liečivých prípravkov jeho kôra, odbúrava stres a znižuje únavu, najmä ak ju spôsobuje dlhodobá vyčerpanosť a preťaženosť. Ide o známe afrodiziakum. Podporuje potenciu a zároveň aj významne posilňuje sexuálny pôžitok.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu VigRX Plus. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Palma Sabalova – známy extrakt z plodov palmy Sabalovej je využívaný na podporu sexuálnej energie a zvyšuje libido u mužov. Zároveň znižuje hladinu cholesterolu a mastných kyselín v krvi.

Gingko Biloba – Gingko Biloba je „zázračná“ multifunkčná rastlina, ktorá sa zvykne používať už od nepamäti na riešenie mnohých zdravotných problémov. Medzi jej najznámejšie účinky  patrí zlepšenie cirkulácie krvi. Tak sa dostáva krv práve tam, kde ju telo v danej chvíli najviac potrebuje.

Extrakt z kôry Catuaba – extrakt zo známej brazílskej rastliny, ktorá má stáročnú tradíciu pri liečbe sexuálnych dysfunkcií.

Hloh obyčajný – má predovšetkým blahodarné kardiovaskulárne účinky, zvyšuje pružnosť ciev a posilňuje srdce.

Extrakt Voňatca vajcového – tento podivuhodne znejúci extrakt sa získava z kríka, ktorý rastie v Brazílii. Je využívaný kvôli svojim silným účinkom na podporu sexuálnej túžby. Často sa používa pri problémoch s udržaním erekcie.

Semienka Cuscuta – rastlina je používaná na zlepšenie zraku, vyživuje spermie a posilňuje šľachy pohlavných orgánov.

Nákup

VigRX Plus je možné zakúpiť v pohodlí domova, online, výrobca garantuje, že objednaný tovar Vám bude dodaný v čo najväčšej diskrétnosti, dáva naň 67 dňovú záruku a v prípade nespokojnosti Vám peniaze vráti. Alternatívne predajné miesta – kamenné predajne sa nám v čase písania recenzie nepodarilo nájsť.

Hodnotenia zákazníkov

Na internetových fórach sa vyskytuje pomerne málo recenzií. Sympatické na tom je to, že sa nevyskytujú iba na stránkach predajcu, ale aj v rôznych diskusných fórach. Zákazníci si prípravok pochvaľujú a jeho účinky sa im zdajú niekedy až zázračné, no nájdu sa aj takí, ktorým je zväčšenie penisu o 5cm málo a zvažujú aj ďalšie riešenia.

Hodnotenie: 4/5 – jeden z najlepších na zväčšenie penisu

VigRx PlusHlavné výhody:

 • jeden z najlepších na trhu,
 • zväčšenie penisu bez naťahovania či iných bolestivých procedúr a fyzických či chirurgických zákrokov,
 • zlepšenie erekcie,
 • použitie kvalitných surovín.

Hlavné nevýhody:

 • vysoká cena,
 • ťažko dostupný,
 • potrebné je dlhodobé užívanie.

Tento prípravok v internetových diskusiách nie je často menovaný, avšak vyjadrenia jeho užívateľov sú prevažne pochvalné. Muži, ktorí sa stali jeho priaznivcami a pravidelne tento preparát užívajú, nepokladajú za problém ani  jeho limitovanú dostupnosť len prostredníctvom online predaja, ani jeho vysokú cenu, rovnako ani skutočnosť, že požadovaný účinok sa dostavuje až po dlhšej dobe jeho užívania – pretože jeho účinky im za to stoja. Uvádzajú, že nimi očakávané účinky tento prípravok v plnej miere zaistil.

Malá skupinka zákazníkov, ktorí  vyjadrili nespokojnosť, pripúšťala tiež, že ku zlepšeniu erekcie aj ku zväčšeniu penisu u nich došlo, no nie sú s tým spokojní, potrebovali by ešte viac zlepšenia, podstatnejšie predĺženie penisu, zdal sa im nedostatočný jeho nárast o 5 cm. Je však otázne, nakoľko ich vyjadrenia majú výpovednú hodnotu, či nejde už až o očakávania nerealistické. Zároveň tiež je dôležité, aby užívateľ mal dostatok vytrvalosti, pretože účinok sa v plnej miere prejavuje až cca po 9 týždňoch jeho pravidelného užívania.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Vimax Pills diskusia 

Zaujímavé bolo, že hodnotenia sa netýkali len zväčšenia penisu, či nárastu jeho pevnosti, dĺžky erekcie. Užívatelia sa súčasne veľmi pozitívne vyjadrovali aj o účinku tohto prípravku, týkajúcom sa chuti na sex – jej zvýšenie a posilnenie vo svojom sexuálnom živote pokladali za veľmi príjemné. Pociťovali fyzický aj psychický prílev síl, opadnutie pocitov únavy, preťaženosti, vyčerpania a zvýšenie svojej celkovej pohody vo svojom živote. Popisovali sami u seba podstatne intenzívnejší pôžitok zo sexu po každej stránke a rovnako zaznamenávali zvýšenú spokojnosť svojich partneriek, účinok tohto prípravku na celý svoj partnerský sexuálny život.

Viaceré vyjadrenia spokojnosti s prípravkom sa týkali aj tých mužov, ktorí už dlhodobo zaznamenávali u seba ťažkosti s  erekciou, sexuálne dysfunkcie rôzneho druhu.

Zdá sa, že v recenziách tohto prípravku uvádzané hodnotenie, že patrí medzi najlepšie na trhu, zrejme vychádza z reality, z priaznivých skúseností klientov.

5/5 - (9 votes)

Leave a Reply