Priemerná veľkosť penisu u mužov – máte malý penis alebo veľký penis?

Veľkosť penisu

V prvom rade treba povedať, že veľkosť penisu sa nie všade hodnotí rovnako. V našej kultúre sa dlhší penis považuje za lepší. V starovekom grécku to bolo presne naopak – muži, ktorí mali malý penis boli obdivovaní a tí, ktorých príroda obdarila až príliš boli na posmech.

Muži sú na seba veľmi tvrdí a kritickí, väčšina z nich si myslí, že má malý penis. Lenže, štatistika nepustí a väčšina mužov nemôže tvoriť podpriemer. Samozrejme, nájdu sa aj takí, ktorí sa nadhodnocujú. Ženy sú v tejto oblasti zhovievavejšie a penis svojho partnera hodnotia reálnejšie.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kde kúpiť Vimax

Aký je malý penis? A kedy je penis už považovaný za nadpriemerne veľký?

Odborné štúdie sa v tejto oblasti zatiaľ nezhodli, preto môžete nájsť na internete rôzne čísla. Známy odobrný časopis Journal of Sexual Medicine priniesol výskum, ktorý sa realizoval na 1661 sexuálne aktívnych dospelých mužoch. Priemerná veľkosť penisu dosiahla 13,97cm. Iné štúdie uvádzajú, že priemerná veľkosť penisu pri stoporení je v rozmedzí 12,7 cm až 15,24 cm. Veľkosť pod 12,7 cm sa považuje za malú, nad 15,24 cm je veľkosť penisu považovaná ako nadpriemerná.

Veľkosť penisu v stave pokoja je považovaná za nepodstatnú, pretože penis, ktorý je v pokojnom stave malý, môže narásť pri stoporení do obrovských rozmerov. Avšak, môže sa stať aj opačná situácia, kedy na pohľad veľký penis v stave pokoja pri stoporení narastie len o kúsok.

Priemerná veľkosť penisu

Žiadny výskum nedokázal, že väčší penis prinesie lepšie sexuálne uspokojenie. Väčšina žien dosiahne orgazmus stimuláciou klitorisu, prípadne dráždením bodu G (5 cm vo vagíne) takže veľkosť penisu nerozhoduje.

Ak nie ste obdarený prírodou, nič sa nedeje. Existuje mnoho sexuálnych polôh, ktoré Vám obom prinesú sexuálne uspokojenie bez ohľadu na veľkosť Vášho penisu. Alebo môžete začať pracovať na zväčšení penisu – existujú špecializované výživové doplnky, ktoré zväčšia penis. Nemusíte sa báť, nejde o žiadnu chémiu ale o prírodné prípravky. Na ich kúpu nepotrebujete predpis od lekára ani žiadne iné odporúčania. Výživové doplnky sa dajú kúpiť v každej dobrej lekárni alebo na diskrétne na internete. Taktiež sa dajú cvičiť rôzne cviky na zvýšenie penisu, prípadne existujú masáže na zväčšenie penisu, no je potrebné tomu venovať veľa času.

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 5 zákazníkov!
Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku produktu Ultra Potencia. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

POZOR: Odporúčame doplnky výživy na zväčšenie penisu

Vimax Pills – dlhodobé zväčšenie penisu, zvýšenie vzrušenia, odstránenie predčasnej ejakulácie.
Ultra Potencia – rýchle zväčšenie penisu, zlepšenie erekcie, zlepšenie sexuálneho života.

5/5 - (9 votes)

Leave a Reply