Zerex – prírodný prípravok na podporu erekcie

 

Zerex Ultragold

Zerex je prírodný prípravok, určený pre pánov na podporu erekcie. Prípravok je voľne dostupný, na jeho zakúpenie nepotrebujete lekársky predpis. V tejto recenzii sa bližšie zoznámite s jeho krátkym popisom a zložením, rôznymi variantmi a spomenieme aj recenzie zákazníkov, ktorí svoje skúsenosti so Zerexom zdieľali na internete.

Popis prípravku

Zerex je na registrovaný v kategórii výživových doplnkov. Prípravok sa skladá z aminokyselín (L- Arginín, L- Lyzín, L-Citrullin), vitamínov (A, B2, B6,B12, E, vápnik, zinok) a extraktom z tradičných bylín (Maca, Tribullus Terrestis, Sylibum Marianum). Keďže nie všetky zložky sú bežne známe, poďme si ich ozrejmiť. Zloženie sa u jednotlivých druhov líši.

Zloženie:

Aminokyseliny:

L- Arginín, L- Lyzín, L-Citrullin – aminokyseliny sa výrazne podieľajú na prekrvení ciev, hlavne na prekrvení penisu. Prekrvenie penisu je dôležité pre kvalitnú erekciu.

Vitamíny:

Vitamín A – neutralizuje vznik estrogénu a zvyšuje chuť na sex.

Vitamíny skupiny B – B2, B6, B12 – majú rôzne funkcie prospešné pre ľudské telo, medzi menej známe patrí však aj zvýšenie chuti na sex.

Vitamín E – prispieva k lepšiemu prietoku krvi, zabezpečuje prekrvenie ciev a penisu.

Vápnik – podporuje kosti, zabezpečuje stabilitu v aktívnom prežívaní a zabraňuje svalovým kŕčom.

Zinok – podporuje tvorbu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu vám zabezpečí vyššiu fyzickú zdatnosť a vytrvalosť, nesmieme zabudnúť ani zväčšenie mužnosti – zvýraznenie typických mužských rysov.

Zľava
Máme pre vás špeciálnu zľavu na Vimax Pills. Ak máte záujem o tento doplnok výživy na zväčšenie penisu, dlhodobé zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie, napíšte pri objednávke VI10 za meno a získate zľavu až 10 percent na celú objednávku. Zľava sa zvyšuje pri objednaní viac balení Vimax Pills. Zľava na VimaxPills.sk platí len do vypredania zásob! Kde kúpiť Vimax  
Extrakty z tradičných bylín

Maca (Maka) – rastlina, ktorá má pôvod v Peru. Je známym stimulantom sexuálnych funkcií, v Peru sa zvykne nazývať aj „peruánska viagra“. Okrem stimulácie sexuálnych funkcií pomáha riešiť problémy s impotenciou a erekciou.

Tribullus Terrestis – zvyšuje hladinu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu = väčšia výkonnosť a vytrvalosť. Pre tento účinok je vyhľadávaná nielen mužmi, ktorí hľadajú niečo na podporu erekcie, ale je obľúbená aj medzi profesionálnymi športovcami, podporuje totiž rast svalov.

Sylibum Marianum – jedna z najvyužívanejších rastlín na liečbu impotencie. Jej funkcia v prípravku Zerex spočíva v plnohodnotnom prekrvení panvy, čo je zárukou kvalitnej erekcie.

Zloženie prípravku je veľmi podobné ako pri iných prípravkov (už vyššie spomínané extrakty Maca, Tribullus Terrestis, Sylibum Marianum sa objavujú napr. aj v prípravkoch VigRX a RX-extreme). Zerex neobsahuje niektoré vedecky overené látky (napr. Sildenafil), ktoré sa bežne používajú v liečivách na predpis, určených na riešenie dysfunkcií erekcie. Znamená to, že po užití Zerexu dosiahnete výsledky, i keď nie tak výrazné ako pri liekoch na predpis. Avšak, ak chcete svoje intímne záležitosti riešiť bez návštevy lekára, je Zerex vhodná voľba.

Prípravky Zerex

Zerex sa snaží vyhovieť požiadavkám zákazníkov rôznych vekových kategórií, preto existuje viacero variantov prípravku. Zerex je u nás na trhu v troch dostupných variantoch – Zerex Classic, Zerex Extra Long a Zerex Ultragold.

Zerex Extra LongTeraz sa pozrieme podrobnejšie na rozdiely medzi jednotlivými variantmi:

Zerex Classic –  produkt je odporúčaný na jednorazové užitie, pred každým sexuálnym stykom. Ako uvádza výrobca, efekt by sa mal dostaviť  do 60 minút.

Zerex Extra Long – Je odporúčaný pre mužov, ktorí nemajúproblém s erekciou, ale s dĺžkou pohlavného styku. Je preukázané, že Extralong predĺži pohlavný styk o 30 minút

Zerex Ultragold – Ultragold je prípravok na komplexné riešenie. Prípravok rieši problémy s erekciou, predlžuje pohlavný styk a podporuje celkovú fyzickú kondíciu a vitalitu organizmu. Primárne je odporúčaný mužom nad 40 rokov. Ultragold je vhodný pre dlhodobé, každodenné užívanie, najlepšie po dobu troch mesiacov.

Kde sa dá Zerex kúpiť?

Zerex sa dá zakúpiť online, avšak dá sa nájsť aj vo vybraných lekárňach.

Hodnotenie: 2/5

Alternatívne produkty v kategórii:

Vimax Pills – najlepší na dlhodobé zlepšenie erekcie

Ultra Potencia – najlepšie prírodné tabletky na rýchle zlepšenie erekcie

VigRX Plus – najexkluzívnejší produkt na zlepšenie erekcie

POZOR: Zľava platí len do vypredania zásob! Dnes si produkt kúpilo už 9 zákazníkov!
Doporučujeme prírodný doplnok VigRX Plus na zlepšenie erekcie. Získajte vernostnú zľavu 10 percent na celú Vašu objednávku tohto produktu. Stačí napísať VZ10 za meno pri objednávke a zľava je Vaša!

Zerex je výživový doplnok založený na prírodnej báze. Má preukázané účinky na zlepšenie erekcie. Podľa dostupných informácii je držiteľom certifikátu Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky takže, by nemalo ísť o jeden z tých „pochybných internetových produktov“, ktoré často výsledky iba sľubujú, ale očakávania nesplnia. Vďaka svojej spoľahlivosti aj dlhodobej a rozsiahlej marketingovej kampani je jedným z najznámejších a  najpredávanejších prípravkov na podporu mužskej erekcie na našom trhu, avšak jeho úspešnosťou mierne zaostal za konkurenciou, patrí medzi strednú triedu. Účinky prípravku sa líšia v závislosti od zakúpenej varianty – niektoré sú na počkanie, niektoré výsledky sa prejavia až pri pravidelnom a dlhodobejšom užívaní.

Pre zvýšenie objektivity recenzie sme navštívili zopár diskusných stránok, ktoré sa týkali Zerexu. Páni v drvivej väčšine prípadov prípravok pochvaľovali. Síce výrobca na oficiálnej stránke uvádza, že prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky, niektorí páni uvádzali ako vedľajší účinok miernu bolesť hlavy druhý deň po užití. Pri spomínaní recenzií musíme spomenúť aj, že zákazníci si v takmer každom prípade pochvaľovali diskrétnosť balenia ako aj rýchlosť doručenia. Mnohí zákazníci uvádzali ako pozitívum aj skutočnosť, že Zerex sa snaží vyhovieť požiadavkám zákazníkov rôznych vekových kategórií.

5/5 - (7 votes)

Leave a Reply